Üzlet bármi áron

Unfinished Business

2019.07.28 Ms. Akárki

Dave Franco itt is hozta a formáját, de ez sajnos kevés. Ritka unalmas film lett. Egy-két pár poén vot csupán benne sajnos. Sokszor a pábeszédek és így a karakterek is majdhogynem irritálóak, így nem igen tudunk semelyik karakterrel azonosulni.

2017.05.02 mamiéstöti2

A Vince Vaughn filmek az idő múlásával egyre lejjebb adják és még Dave Franco szereplése sem javítja fel a filmet. Kevés poén azok is már többször elsütve.

2015.07.08 dulkap

Nehezen indult be a film, de aztán szép lassan felvette a tempót, hellyel-közzel vicces jelenetekkel és dumákkal. Nem vállal túl sokat, de azt nagyjából hozza is a maga 90 percében. Franco-n én jókat nevettem, Nick Frost meg hozza a szokásos jó színvonalt. Egyszer érdemes megnézni egy ilyen borult estén.

2017.10.30 Berto49

Nem nagyon kedvelem a tucat amerikai vígjátékot, ettől sem szerettem jobban meg. Ritka alkalmanként nevettem is rajta. Vince Vaughn volt a főszereplő, aki egy fokkal jobb mint pl. Sandler. Ettől függetlenül nem volt egy nagy durranás. Egy színészre f... Több

2017.12.24 dailyfilmsan

Átlagos film. Nem nevettem szét magam és nem voltak benne túl jó poénok amik egy életre veled maradnak, de megnézhető. Bár a kissrác annyira felesleges volt hogy az hihetetlen.

2017.07.26 Lonka

Vince Vaughn nem tartozik a kedvenceim közé, valahogy nem szimpatikus a pali de adta egy esélyt a filmnek. Meg lehetett nézni, de sok újdonság nem volt benne, tucatfilm.

2016.02.24 Ragemarci

Vince Vaughn filmek is kezdenek egyet jelenteni a sandleri mélységekkel. Itt volt egy mondat viszont ami miatt +1 jár, amennyiben, hogy régen 3-ig, amíg tartott a suli, csesztették a loosernek kikiáltott gyerekeket, ma meg már facebook stb. éjjel-nappal mehet a szopatás. Itt tartunk!

2015.08.26 pisti18

Hát,én nem vagyok egy nagy igényű filmnéző,de ez a film nemhogy az imdb 5.2-t,de még a 3at sem éri el. Maga a történet jó lehetett volna,de nagyon elrontották sablonos poénokkal (egy eredeti poén sincs a filmben)Nagyon sok jeleneten látszik hogy stúd... Több

2016.08.08 tvmérnök

Hát azt kell mondjam ,hogy nagyon gyenge. Az alap ötlet nem lenne rossz , de nagyon elrontották. Se nem vicces, se nem izgalmas. A buzi bárnál kiakadtam meg a "fogyatékost " játszó fiatal Franco sem valami jó.

2015.06.04 Tomi

A film egyszer elmegy. Nem vészes, néhol egészen vicces is tud lenni. Vince megint ugyan azt a karaktert alakítja akit általában szokott ami egyébként nem baj mert szerintem illik hozzá. Szerintem ez a film egy közepes film 5/3

2015.08.30 Rayman102

Én úgy kezdtem el nézni a filmet, hogy azt mondták nem jó. A film értékelése sem túl nagy ezért nem számítottam sokra, de ennek ellenére kellemesen csalódtam. Szerintem nagyon is vicces, jókat lehet röhögni rajta.

2016.05.21 Gecko

Hát nem . Ez se lett az igazi. Addig oké ,hogy elbocsátott üzletemberek új businessbe kezdenek ,de azért ez jobban is megy lehett volna csinálni. Több humort (rendes viccet)vagy estleg akció jelenetet belevenni.

2015.06.16 cunci

A film kritikán aluli. Részvétem mindazoknak, akik jegyet váltottak a filmre. Kínkeservvel próbál nevetést és szimpátiát kicsikarni az emberből, de egyiket se tudja elérni, nagyon rossz volt, téma nulla, poénok nulla.

2015.06.10 Skarsh

Szeretem Vince Vaughn filmjeit. Valamiért ugyanolyan légkör borítja mindegyiket. Az Üzlet bármi áron szerintem egy nagyon szórakoztató film lett. Vicces, tele van kalandos eseménnyel, emellett elgondolkodtató jelenetből is kapunk párat. A küzdelem, a... Több