Cukormáz nélkül

Amy Schumer
Melissa McCarthy
Fred Armisen
Jerry Seinfeld

A Kellogg's és a Post gabonapehely-gyártók esküdt ellenségek. Versenyeznek egy olyan sütemény megalkotásáért, amely örökre megváltoztatja a reggeliről alkotott elképzeléseinket.

(csd)

Premier: 2024.05.02. | Netflix (2024.05.03.)

KULCSSZAVAK

2024.05.05 Nico_71 Nézhetetlen

Nézhetetlen, reklámfilm

Rég nem láttam ennyire nézhetetlen marhaságot. Ez nem más, mint lényegében egy promóciós film. Adott a Kellogg's márka, amelynek kellett egy reklámcélú film, így írtak egy értelmetlen zagyvaságot, amit le is forgattak sajnos. Melissa McCarthyt és Amy Schumert eddig sem kedveltem, de ezzel végképp megmutatták, mennyire semmirevaló ripacs celebek csupán. Azon megdöbbentem, hogy Hugh Grant és Christian Slater képes volt a nevét és a jelenlétét adni ehhez. Hát, ennyire lecsúsztak, hogy már ilyen munkákat is elvállalnak? Se vicc, se értelem nem jellemzi ezt a filmet. Jómagam fél órát bírtam. Aki ennél többet, az nagyon bátor, vagy érdekes az ízlése.

2024.05.04 SzupiMester Nézhetetlen

Ezt a filmet egy szóban le lehet írni: Szánalmas.

2024.05.03 King Leonidas

Huh ez a film... Hol botrányosan ostoba, hol gusztustalanságba hajlóan morbid, hol pedig könnyfakasztóan kacagtató. Viszont tele van történelmi kikacsintásokkal – nyilván ehhez nem árt ismerni az adott történelmi eseményeket –, illetve megfogalmaz el... Több

2024.05.03 macuska

A film annyira vicces próbál lenni, a végén viszont csak bugyuta és az is gyenge. A Seinfeldet szerettem, de ez sajnos nagy csalódás volt.

2024.05.02 joe

Annak idején a Seinfeldet úgy jellemezték, mint egy sorozatot, ami a semmiről szól - többé-kevésbé működött is, de ez a film csak üresen cseng, semmi több.