Utazás a rejtélyes szigetre

Journey 2: The Mysterious Island

2019.03.07 Tyoci

Azt hittem, soha nem lennék képes leszólni valamit, amiben Dwayne Johnson szerepel, de ez.. ez borzalmas volt :/ csalódtam. Túl egyszerű, túl kiszámítható, túl...TÚL. Próbálom elhitetni magamammal, hogy hát igen, ezt talán akkor kellett volna megnézn... Több

2015.11.16 Regi82

Már 3x láttam a filmet és számomra mindig nagyon szórakoztató volt. Dwayne alapból egy klassz figura. A látvány lenyűgöző. Kellemes kis családi kaland vígjáték.

2015.05.08 Helgus

Ez egy tipikus családi kalandfilm.A látványvilága miatt érdemes megnézni, de egyébként nem nagy cucc. A srácot néha idegesítőnek találtam. Aki komolyabb történetet vár az elég nagyot fog csalódni.

2016.02.22 BlaBlaBla

Abszolút gyerekeknek való mese-film mesés lényekkel helyszínekkel. Egyszerű történet, a sziget megtalálása a nyomokból túl egyszerűen ment, azt bonyolíthatták volna. A pici elefánt aranyos volt.

2019.05.07 inzon

Utazás a rejtélyes szigetre The Rock családi fantasy filmje. Kissé összecsapottnak éreztem (bár fiatalabb korsztályoknak készült), de attól még magával ragadó a maga módján. Le tudja kötni az embert. Bár olyan film, amit inkább családi körben néz újra az ember. Kitűnő szombat esti film lenne belőle.

2019.11.18 freeman

király film

2015.03.27 ganna

Szép képek, izgalom, komplett sztori, jó kalandfilm. Megnézem az első részét is. Dwayne Johnsonnak kimondottan jól állt ez a figura, egyszerűen halál laza arc!

2015.03.17 Joachim

Egy egész jó kalandfilm. Látványos, izgalmas és engem nagyon lekötött. Aki szereti a kalandfilmeket mindenképpen nézze meg.

2015.02.18 banita9195

kalandfilmnek megteszi, de amúgy sokat nem lehet rajta nevetni, nem volt igazán szórakoztató. A nagydarab főszereplő maradhatna az akciófilmeknél, Josh "cuki" Hutcherson pedig már szerepelhetne romantikus vígjátékban, végre. :)