Utazás a rejtélyes szigetre

Journey 2: The Mysterious Island

2023.03.25 bkzsani

Nekem tetszett, mivel mindvégig izgalmas, kalandos, látványos, szórakoztató családi filmet láthattam. Igaz, kicsit kiszámítható volt, de szerintem ez annyira nem rontott az élményen. A szereplők is jól voltak összeválogatva, tetszettek.

2023.03.08 JRD

Nem az első, és valószínűleg nem is az utolsó feldolgozása vagy felhasználása Verne regényének. Szórakoztató. Amolyan családi kikapcs mindenkinek. Többször is meg lehet nézni, már csak The Rock mellkastánca és a beszólások miatt is. :D Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2017.05.02 mamiéstöti2

Majdnem akkora telitalálat The Rockot ifjúsági kaland filmben szerepeltetni, mint fogtündérként és a szemünk elé vetített látványvilágra se lehet panaszunk.

2017.05.02 indingo

Egy kalandos mesefilm. A fő bajom az volt, hogy minden gyorsan történt és minden olyan egyértelmű volt. Ezért inkább gyerekeknek való mert a felnőtt nézők fantáziáját nem elégíti ki eléggé.

2018.08.30 Norbert93

Nagyon egyszerű, nagyon bugyuta és végtelenül gyenge film. Se tartalma, se története. Egy félresikerült projekt csupán.

2019.03.28 harnas1207 Nézhetetlen

Az első rész is szörnyű volt, a második is hozza ezt a béna minőséget. Bugyuta, erőltetett és nagyon összecsapott kalandfilm. Lehet, nem én vagyok a célközönség, de szerintem akkor egyetlen felnőtt sem az.

2018.04.19 TomÁcs

AZ első jobban tetszett, ez teljesen annak a sémájára készült. Josh Hutcherson is sem ragadott meg. Michael Caint öröm volt látni egy ilyen szerepben. Látványra elmegy.

2017.07.26 Lonka

Teljesen hasonló a film felépítése, mint az első részé, ami persze nem feltétlenül baj. A koncepció is megegyezik, beállítottak egy híres színészt a középpontba.

2017.12.10 Greeta

Összességében tetszett a film, mert a picit egyszerűen történetvezetést ellensúlyozta a látvány, ami elég megkapó volt. Egy új világ tárult a szemünk elé.

2015.05.23 Curacao86

Nos, kiben van kalandvágy? :) vicces, szórakoztató és látványos kalandfilm, garantált kikapcsolódás az egész családnak! :) Természetesen a szokásos klisék és "látszik, hogy ez zöld háttér előtt készült" dolgok, meg a "csak azért is nevess ezen" poéno... Több

2018.03.30 NFG

Szerintem nagyon jó film lett! Kifejezetten tetszett! Számomra Vanessa Hudgens rontotta el az összképet, akit nagyon nem szeretek! De maga az alkotás humoros lett és igazán izgalmas!

2015.07.22 london2012

Jó kis film lett lehet hogy a főszereplő választás nem az igazi de ettől eltekintve egy izgalmas szórakoztató kalandos film. Érdemes megnézni mindenképp.

2015.04.25 adibandii

Szerintem nagyon jó film,remek színészek szerepelnek benne.A történet is eredeti.Dwayne Johnson,Josh Hutcherson és Vanessa Hudgens szuperül játszanak a filmben.Megéri megnézni.

2018.03.30 NRD

Szerintem érdekes és vicces. Dwayne Johnson alapból nagyon jó színész, és ebben a filmben ia nagyot alakított. Szépek a helyek ahol vannak, kreatívan csinálták meg.