Utazás a rejtélyes szigetre (2012)

Journey 2: The Mysterious Island

Vélemények: Utazás a rejtélyes szigetre (2012)

freeman   2019. 11. 18.

király film

mamiéstöti2   2017. 05. 02.

Majdnem akkora telitalálat The Rockot ifjúsági kaland filmben szerepeltetni, mint fogtündérként és a szemünk elé vetített látványvilágra se lehet panaszunk.

indingo   2017. 05. 02.

Egy kalandos mesefilm. A fő bajom az volt, hogy minden gyorsan történt és minden olyan egyértelmű volt. Ezért inkább gyerekeknek való mert a felnőtt nézők fantáziáját nem elégíti ki eléggé.

Norbert93   2018. 08. 30.

Nagyon egyszerű, nagyon bugyuta és végtelenül gyenge film. Se tartalma, se története. Egy félresikerült projekt csupán.

harnas1207 Nézhetetlen  2019. 03. 28.

Az első rész is szörnyű volt, a második is hozza ezt a béna minőséget. Bugyuta, erőltetett és nagyon összecsapott kalandfilm. Lehet, nem én vagyok a célközönség, de szerintem akkor egyetlen felnőtt sem az.

TomÁcs   2018. 04. 19.

AZ első jobban tetszett, ez teljesen annak a sémájára készült. Josh Hutcherson is sem ragadott meg. Michael Caint öröm volt látni egy ilyen szerepben. Látványra elmegy.

Lonka   2017. 07. 26.

Teljesen hasonló a film felépítése, mint az első részé, ami persze nem feltétlenül baj. A koncepció is megegyezik, beállítottak egy híres színészt a középpontba.

Greeta   2017. 12. 10.

Összességében tetszett a film, mert a picit egyszerűen történetvezetést ellensúlyozta a látvány, ami elég megkapó volt. Egy új világ tárult a szemünk elé.

NFG   2018. 03. 30.

Szerintem nagyon jó film lett! Kifejezetten tetszett! Számomra Vanessa Hudgens rontotta el az összképet, akit nagyon nem szeretek! De maga az alkotás humoros lett és igazán izgalmas!

Curacao86   2015. 05. 23.

Nos, kiben van kalandvágy? :) vicces, szórakoztató és látványos kalandfilm, garantált kikapcsolódás az egész családnak! :) Természetesen a szokásos klisék és "látszik, hogy ez zöld háttér előtt készült" dolgok, meg a "csak azért is nevess ezen" poéno... több»

london2012   2015. 07. 22.

Jó kis film lett lehet hogy a főszereplő választás nem az igazi de ettől eltekintve egy izgalmas szórakoztató kalandos film. Érdemes megnézni mindenképp.

adibandii   2015. 04. 25.

Szerintem nagyon jó film,remek színészek szerepelnek benne.A történet is eredeti.Dwayne Johnson,Josh Hutcherson és Vanessa Hudgens szuperül játszanak a filmben.Megéri megnézni.

NRD   2018. 03. 30.

Szerintem érdekes és vicces. Dwayne Johnson alapból nagyon jó színész, és ebben a filmben ia nagyot alakított. Szépek a helyek ahol vannak, kreatívan csinálták meg.

Regi82   2015. 11. 16.

Már 3x láttam a filmet és számomra mindig nagyon szórakoztató volt. Dwayne alapból egy klassz figura. A látvány lenyűgöző. Kellemes kis családi kaland vígjáték.

Helgus   2015. 05. 08.

Ez egy tipikus családi kalandfilm.A látványvilága miatt érdemes megnézni, de egyébként nem nagy cucc. A srácot néha idegesítőnek találtam. Aki komolyabb történetet vár az elég nagyot fog csalódni.

BlaBlaBla   2016. 02. 22.

Abszolút gyerekeknek való mese-film mesés lényekkel helyszínekkel. Egyszerű történet, a sziget megtalálása a nyomokból túl egyszerűen ment, azt bonyolíthatták volna. A pici elefánt aranyos volt.

Tyoci   2019. 03. 07.

Azt hittem, soha nem lennék képes leszólni valamit, amiben Dwayne Johnson szerepel, de ez.. ez borzalmas volt :/ csalódtam. Túl egyszerű, túl kiszámítható, túl...TÚL. Próbálom elhitetni magamammal, hogy hát igen, ezt talán akkor kellett volna megnézn... több»

inzon   2019. 05. 07.

Utazás a rejtélyes szigetre The Rock családi fantasy filmje. Kissé összecsapottnak éreztem (bár fiatalabb korsztályoknak készült), de attól még magával ragadó a maga módján. Le tudja kötni az embert. Bár olyan film, amit inkább családi körben néz újra az ember. Kitűnő szombat esti film lenne belőle.

ganna   2015. 03. 27.

Szép képek, izgalom, komplett sztori, jó kalandfilm. Megnézem az első részét is. Dwayne Johnsonnak kimondottan jól állt ez a figura, egyszerűen halál laza arc!

Joachim   2015. 03. 17.

Egy egész jó kalandfilm. Látványos, izgalmas és engem nagyon lekötött. Aki szereti a kalandfilmeket mindenképpen nézze meg.

banita9195   2015. 02. 18.

kalandfilmnek megteszi, de amúgy sokat nem lehet rajta nevetni, nem volt igazán szórakoztató. A nagydarab főszereplő maradhatna az akciófilmeknél, Josh "cuki" Hutcherson pedig már szerepelhetne romantikus vígjátékban, végre. :)