Utódok

The Descendants

2024.01.05 Klauka89

Hiába a két ismert színész, plusz egy harmadikat is ismertem máshonnan, nem volt elég. Őrült unalmas volt, drámának dráma. De a címe nagyon nagy mellényúlás szerintem.

2017.09.24 Deku

Nagyon rossz egy film lett ez, nem volt benne semmi szórakoztató. Elvette a kedvemet már az első fél óra. Ezt nem is értettem, hogy mi alapján kellett ennyire rossz történetet összedobni. Eszméletlen.

2017.10.23 Bazzzsi

Szinte már-már görcsösen az érzéseinkre próbált hatni a film, de pont az ellenkezőjét váltotta ki. Bennem semmi sem mozdult meg a film nézése közben, sokszor unalmas volt és szenvedős.

2017.07.31 Lonka

Drámának dráma azt elismerem, de valahogy nekem nem tetszett a történet. So minden nem történt a filmben, voltak olyan jelenetek, amit kicsit untam.

2016.10.30 MKristijan

Annak ellenére, hogy mi van a középpontban, valahogy mégsem érzem a filmet olyan drámainak, nem olyan nyomasztó. Talán a környezet dob rajta akkorát.

2019.07.15 Bizsu82

George Clooney-t jó színészek tartom, de ebben a filmben egyáltalán nem győzőtt meg. Sablonosra és laposra sikerült. Dráma kategóriában sem állja meg a helyét nem igazán tudtam beleélni magam az eseményekbe.

2016.04.20 Zsceeeka

Sok idő után sikerült megnéznem, mert valahogy mindig kimaradt, de nagyon örülök, hogy sort kerítettem rá . Nem átlagos limonádé, nagyon jó dráma. George Clooney-nak nagyon jól állt ez az apa szerep, érett karaktere volt.

2015.02.02 Zsofi821

Fordulatokban ugyan nem bővelkedik, de a sztori megindító, felforgató. Kábé ezt várhatjuk Clooneytól.

2015.06.04 Laci000

Elgondolkodtató film. Nagyon jó a forgatókönyv és a rendezés is kiváló. George Clooney szerintem élete egyik legjobb drámai szerepét nyújtja ebben a filmben.

2017.07.19 Zsuzsy

Jól összerakott, összetett film, aminek van mondanivalója. Humora mellett igazi dráma is, hat a nézőre. Én beleéltem magam az eseményekbe, hatásos alakítás.

2019.09.22 imreacs82

Az egyik legjobb sorozatnak tartom, mert kevés az olyan filmsorozat, ami tényleg az első résztől az utolsóig folyamatosan leköti a figyelmet és újat mutat. Ez olyan.

2015.06.21 szafffy

Jó a film, de semmi eget rengető. Van mondanivalója, jól kidolgozott,de néha kicsit unalmas. Az Oscar jelölés után azért többet vártam. Szóval sok maradandót nem nyújtott.

2015.05.06 bambula

Nem maradt meg belőle szinte semmi csak Hawaii-ra emlékszem belőle. Nem túl érdekes vagy maradandó de ízlések és pofonok. George Clooney-tól szokatlan szerep.

2015.11.16 Regi82

Szép családi dráma lett ez a film. Tipikusan olyan ami bemutatja,hogy a család szent dolog!Érdekes a story és Clooney is jól alakítja a szerepét,hiteles. Szép a táj és pont annyi humor van a filmben amennyi kell.