dulkap   2015. 02. 09.

Szerintem túl sok mindent akartak a készítők és ez visszaüt az összhatásban. A kevesebb szerintem több lett volna, ha megelégszenek egy bírósági drámával, ami keretében a főhős újra rátalál a családjára. Ehelyett belepakoltak egy csomó felesleges szálat. Viszont a színészi alakítások hibátlanok és ez emel a film "élvezeti" szintjén.

Deku   2017. 07. 17.

Robert Downey Jr. itt is nagyszerűen teljesített, nem kell neki mindenhova páncél úgy látszik. Amolyan fordulatos, eszes történet ez ahol nem lehetsz biztos semmiben. Nekem bejött. Ajánlom.

Orosz István   2017. 08. 10.

Nem volt rossz, de nekem nagyon vontatott volt. Inkább olyan egyszer néhető katrgória. A sztori is kb olyan átlagosnak mondható, van bene dráma bőven.

GedyPapa   2017. 03. 13.

Meglepődtem. Nem számítottam arra, hogy egy ilyen filmet kapok Robert Downey Jr.-tól. Hiszen még ilyen komoly szerepben nem láttam őt. Nagyon tetszett az a feszültség, ami közte és apja között van az egész film alatt. A pszichológiai vetületét mindenképpen meg kell figyelnie az egyszeri filmnézőnek!

Berto49   2017. 12. 08.

A druszám (Downey, jr.) fergetegesen alakítja a nagymenő ügyvédet. A mozi jól sikerült egyvelege a családi drámának és a tárgyalótermi filmeknek. A 83 éves másik Robert, Duvall alakítása is jó, de nem annyira, mint a fiát játszó kedvencemnek. Az az érzésem, hogy az év legjobb filmje. Egyetlen percig sem unalmas, sodró lendület jellemzi, ahogy kiderülnek a régóta meglévő családi problémák. Mindegyik szereplő kiváló teljesítményt nyújt. Megőrzésre való darab, ha jól akarok szórakozni, csak elő kell venni. Külön öröm, hogy R.D. szakított - sajnos csak ideiglenesen - Tony Strak/Vasember alakjának eljátszásával. Hiába, a pénz beszél, még a kiváló színész is abból él.

Billy Bob Thornton
Billy Bob Thornton
Leighton Meester

ony Stark a bíróságon. Vagy nem. A két R.D. apa-fiú és vádlott-védő szerepben. A tékozló fiú hazatér, hogy mentse zsarnoki apja bőrét. több»

Az egyik jelenetben Lauren fagyija két vágás között hirtelen több lesz, mint korábban.

(ps )

Az autók elején Indiana állambeli rendszámok láthatóak, de ebben az államban csak hátsó rendszámot használnak.

(ps )

Joseph Palmer szerepére Jack Nicholson és Tommy Lee Jones neve is szóba került.