Nyárutó (2013)

Labor Day

MSz   2020. 06. 19.

Érdekes film volt amelyet nagyon jól felépítették.Ezúttal is igazán jól alakított Kate Winslet és Josh Brolin.Nem csodálkozom hogy a rendező őket akarta.Plusz pont a múlt töredékes bemutatásáért amely által megakadályozták a történet ellaposodását.

Berto49   2018. 03. 16.

El lehet ítélni, de nekem nagyon tetszett ez a szerelmi történet. Nem véletlen, hiszen a „Pszichoszingli” is az egyik kedvenc filmem, a rendezője pedig ugyanaz, Jason Reitman. Szerencsére az alma messze esett a fájától, mert az apja, Ivan Reitman nem... több»

Szilonka   2020. 02. 10.

Nagyon szép film, nem az a megszokott fajta. A története sem elcsépelt. Jó a főszereplők közötti kémia is.

indingo   2017. 04. 15.

Olyan lassan csordogáló filmecske, amiben sok minden nem történt, ettől persze nem rossz, csak kicsit unalmas. Nem tudom mennyivel mélyebb a könyv, de filmben is egész hihető volt.

VvV   2019. 12. 08.

Elég különleges film. Nekem amiről szól az a két ember nem mindennapi egymásra találása. Imádtam benne a pités szálat.

TomÁcs   2018. 04. 17.

Egy sokkal érzelmesebb történetre számítottam. Sem az anya fiú, sem az idegen és a nő közötti kapcsolat nem volt túl izgalmas. Egy egyszerű történet nevesebb szereplőkkel.

Edii   2015. 04. 23.

A színészek alakítása nagyon jó, Kate Winslet egy kiváló színész, de film maga unalmas. Nem történik benne semmi érdekes. Mint ahogy a történet is érdektelen. Egyszer meg lehet nézni, de ennyi.

A film zenéjét az a Rolfe Kent szerezte, aki Jason Reitman több korábbi filmjében is közreműködött.

(kázsé)

Jason Reitman a kezdetektől fogva Kate Winsletet és Josh Brolint akarta a szerepekre, és azt nyilatkozta, hogy nélkülük talán nem is tudta volna elkészíteni a filmet.

(kázsé)

A forgatás Kate Winslet egyéb elfoglaltságai miatt egy évet csúszott.

(kázsé)

Jason Reitman korábban olyan sikeres produkciókat is rendezett, mint a Juno vagy az Egek ura.

(kázsé)

A filmbeli alakításáért Kate Winsletet Golden Globe-díjra jelölték.