Utódok

Utódok

The Descendants
juliS

Hawaii a turisták számára maga a földi paradicsom, azonban az ott élőknek ugyanolyan az élete, mint bárki másnak. Matt King felesége egy szerencsétlen baleset következtében életét veszti, a férfi pedig egyedül marad két lányával, miközben elhunyt társáról megdöbbentő dolgok derülnek ki. Matt… Több

Forgatókönyvíró: Alexander Payne, Nat Faxon, Jim Rash
Premier (HU): 2012.02.16. | Disney+ (2022.06.14.) | Netflix (2024.01.02.)

2024.01.05 Klauka89

Hiába a két ismert színész, plusz egy harmadikat is ismertem máshonnan, nem volt elég. Őrült unalmas volt, drámának dráma. De a címe nagyon nagy mellényúlás szerintem.

2017.09.24 Deku

Nagyon rossz egy film lett ez, nem volt benne semmi szórakoztató. Elvette a kedvemet már az első fél óra. Ezt nem is értettem, hogy mi alapján kellett ennyire rossz történetet összedobni. Eszméletlen.

2017.10.23 Bazzzsi

Szinte már-már görcsösen az érzéseinkre próbált hatni a film, de pont az ellenkezőjét váltotta ki. Bennem semmi sem mozdult meg a film nézése közben, sokszor unalmas volt és szenvedős.

2017.07.31 Lonka

Drámának dráma azt elismerem, de valahogy nekem nem tetszett a történet. So minden nem történt a filmben, voltak olyan jelenetek, amit kicsit untam.

2016.10.30 MKristijan

Annak ellenére, hogy mi van a középpontban, valahogy mégsem érzem a filmet olyan drámainak, nem olyan nyomasztó. Talán a környezet dob rajta akkorát.

Az Utódok Alexander Payne első filmje a 2004-es Oscar-díjas Kerülőutakat követően.Szerző: hp

A film alapjául szolgáló regényben Matt feleségét nem Elizabeth-nek, hanem Joannak hívják.Szerző: hp

George Clooney a rendező előző filmjében, a Kerülőutakban (2004) szerette volna eljátszani Jack szerepét, azonban Alexander Payne akkor visszautasította, mert egy kevésbé népszerű színészt keresett.Szerző: hp

A film Kaui Hart Hemmings azonos című regénye alapján készült. Az író elvállalt egy rövid cameót is az Utódokban, ő volt Brian Speer asszisztense, akinek csak a hangját hallhattuk egy telefonbeszélgetés alkalmával.Szerző: hp