Utódok

The Descendants

2017.01.02 vesztingerkitti

Az utódokat még annak idején a moziban láttam , most újra néztem és ezúttal sem okozott csalódást, nagyon jól összerakott film, nagyszerű karakterekkel és izgalmas jelenetekkel, tetszett a befejezése is!

2015.04.24 sullerb1022

Nagyon jó film! A forgatókönyv nagyon jól meg lett írva, a karakterek a helyén vannak, a színészek is jók! Egy igazán elgondolkodtató film, ami hatással van az ember lelkére.

2015.12.16 juliS

Nekem valahogy nem jött be az Utódok, nem tudom nem érezni rajta a modorosságot, és ez nagyon eltávolítja tőlem az egész cselekményt. Vannak pillanatok, amikor meg tudok erről feledkezni, de és úgy érzem, kapok valamit, amit magammal vihetek, de aztá... Több

2016.05.22 varjú

Az Utódok egy nagyon szórakoztató, de emellett igen elgondolkodtató film, ha Hollywood stabilan hozná ezt a szintet, senkinek egy szava sem lehetne. Taps, taps!

2015.03.25 tothzsuzsika

A szerepet George Clooney nagyon jól hozza. Van története a filmnek, a rendezés szuper. Nem tudok mibe belekötni.

2015.02.11 nandiwrc

George Clooney nagyon jól alakítja a férj szerepet, nem egy izgalmas film, de tejesen beleéltem magam. A film helyszíne ad egy kis pluszt

2015.03.26 mártilány

Az Utódok egy nagyszerű sorsdráma, kiváló rendezéssel és egy szerepében sziporkázó George Clooney-val. A színész a megható drámában élete egyik legjobb (ha nem a legjobb) alakítását nyújtotta. Mindenképp érdemes tenni vele egy próbát, megéri!

2015.02.10 szbabus89

A sztori érdekes, néhol picit unalmas és elég nyomasztó. A tájak szépek és George Clooney nagyon hozza a formáját, teljesen hiteles.

2015.02.06 Gabor84

Rettenetesen lassú és eszméletlenül unalmas. George Clooney sokadik filmje, amit azért csinált az adott évre, évben, hogy ne feledjék és még az Oscar estéjén is említésre kerüljön, pedig semmit nem ér ez az egész. :/

2016.06.06 kodin1

Alexander Payne egy nagyon kellemes, finom rendezői megoldásokkal tarkított igaz történeten alapuló alkotással rukkolt elő. Nem ad igazán semmi újat, amit eddig ne láttunk volna a rendezőtől, de kétségkívül ez az egyik legérettebb munkája. Minden ízében profi alkotás.