Valeria

Valeria élete válságba jutott: nem csak karrierje, az írás, de a magánélete tekintetében is elveszettnek érzi magát, miután elhidegült férjétől. A nő három legjobb barátnője, Carmen, Lola és Nerea azonban ott vannak a számára, és ott próbálnak meg segíteni, ahol csak tudnak. A Valeria… Több

Ország: Spanyolország
Premier: 2020.05.08. | Netflix (2020.06.08.)

1. évad (2020) - 8 epizód
2. évad (2021) - 1 epizód
3. évad - 8 epizód

Ibrahim Al Shami J.
Silma López
Teresa Riott

2020.05.13 vakkhagyma

Imádom! Szerintem ezt mindenkinek néznie kellene, mert nem csupán szívhez szóló, de nagyon-nagyon emberi is. Sok olyan szitut láthattam a sztoriban, amely bármelyikünkkel megtörténhet az életben is.

2020.04.29 Robert

Nem szeretem az efféle se füle, se farka történeteket, amikor csak nézzük a szereplők magánéleti válságát, de semmilyen izgalmas fordulat nem jön velünk szembe. Szappanopera jellegű az egész, persze, aki azokat szereti, valószínűleg ebben a sorozatban sem fog csalódni.

2020.05.03 Henk

Igazából semmi újat nem hozott a sorozat, csak a már jól megszokott témákat veszi sorra. A főszereplőket a legnagyobb jóakarattal sem tudnám túlságosan értelmesnek nevezni, ennél fogva a történettől sem kell túl sokat várni.

2020.05.12 Szate88

Hát, nem is tudom, ez pontosan az a sorozat, amit úgy érzem elég sokszor láthattam már. Nem állíttom, hogy teljesen túltolták a kliséket, de egyszerűen túl sok olyan pontja volt a cselekménynek, ami nem tudott lekötni. Ennek ellenére persze nagyon kellemes hangulata van és persze mindenképp tanulságos.

Barátnő rendelésre
2016