
Vélemények (2)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
A filmnek nincs túlbonyolított cselekménye, messze nem hibátlan, egyetlen célja a véres szórakoztatás, és ezt számomra hozta is, érdemes volt megnézni. Tetszett a képi világa, a neonfények és a synthwave zene gondoskodott a 80-as évek megidézéséről. ... Több
A film megtekintése előtt egyedül csak annyit olvastam róla, hogy sok mindenben hasonlít a 2015-ben bemutatott Green Room című filmhez. Anno volt szerencsém a Green Roomhoz, és hiába kapta fel a kritika elég szépen azt a filmet, jómagam mégsem értéke... Teljes kritika