Vikingek

Vikings

2015.02.21 hadur222

Az egyik legjobb sorozat, a History Channel tudja, mibe kell vágni a fejszét. Lehengerlő, izgalmas történet, olykor nyers és durva, de épp ettől hiteles. Tökéletes a szereposztás, nálam 5/5 a sorozat.

2015.02.01 sharpshuta

Elképesztően jó sorozat, ajánlom mindenkinek! A Trónok harcához tudnám hasonlítani, de talán még azt is felülmúlja. Van benne minden, harc, intrika, vallás.

2019.11.26 fjumer

Évadról évadra jobb lesz

Ragnar egy ripacs, egy harcos, egy zseni, egy király, és mégis imádjuk. Csonttalan tiszta pszichó, őrült és vad, és őt is imádjuk. Talán, mert a szerep megtalálta azt, aki a legtöbbet kihozta belőle? Lagerta pedig, hmmm...

2018.03.05 fhidasi

Nagyon jól sikerült sorozat! Néhol kicsit brutális, de amúgy minden van benne ami egy jó sorozathoz kell, izgalom, erotika, szerethető és kevésbé szerethető karakterek, nagyon jó színészi játékkal és kiváló rendezéssel. nézzétek!

2019.02.19 Szhandee

Remek sorozat. Végig izgalmakkal teli. A szereplők és karakterek jól megválasztottak. A korszak és életmód nagyszerűen került bemutatásra.

2016.04.27 Juhász Dominik

Sosem érdekelt a sorozat megvallom... Aztán Amikor leültem unalomból és el kezdtem nézni közel 24 órán keresztül tátott szájjal néztem :O életem legjobb sorozata eddig teljes őszinteséggel merem mondani egyetlen unalmas részt nem láttam! Örök kedvenc... Több

2015.02.08 thanky

Megjelenítésében a Trónok Harcára tudnám a legjobban hasonlítani, ám kevesebb benne a pornográf tartalom. Nagyon jók az effektek (lassítások stb.), a képi világ lenyűgöző, és a történelmet feldolgozó történet szál pedig mindenkit a vikingek rajongójává tesz!

2015.03.01 Neliah69

Nem számítottam semmi jóra, amikor először olvastam a Vikingekről, majd egy ismerős unszolására nekikezdtem. És abba sem bírtam hagyni. Azóta megszállottja lettem a Vikingek történetének, s bár ezzel lelőttem a következő évad történéseit, de abba nem hagynám a sorozatot. A History Channel nagyon alkotott!

2015.02.20 airbus

Az egyetlen baj a Vikingekkel, hogy túl rövidek az évadok. Imádom az északi mitológiát, így már nagyon vártam a sorozat indulását, és szerencsére nem kellett csalódnom. Ne riasszon el senkit, hogy a History Channel készítette, ez nem egy matiné történelmi sorozat, hanem egy kőkemény vikinges dráma.

2019.08.04 vorosrobi

Engem megvett

Az első perctől beszippantott és elhittem. Történelmi legendák összeollózása néhol, de engem megvett. Az utolsó évad Ragnar nélkül fura volt és kicsit nekem már túl sok volt Ivar, de ez ilyen lett. Kéne már egy hatodik évad :)

2021.12.15 Miklós Kusmiczki

Ragnar dicsérete

Volt szerencsém végignézni az összes évadot. Az egyik legjobb film, amit láttam. Végigkíséri egy család életét harcokon, háborúkon, árulásokon keresztül, és a végén a gonosz győz.

2017.01.21 snakedoc

Lebilincselő, kissé borongós hangulatú sorozat! Aki a vikingeket, a durva tréfákat és a harcot szereti, nem hagyhatja ki!

2018.03.23 _biro

Az első évadok voltak igazán jók és pörgősek, én még most is visszasírom az előző "generációt", Ragnart és társait. De ettől függetlenül az új részek is zseniálisak, főleg Ivar karaktere és fejlődése. Kár, hogy Lagerthának és barátnőjének ilyen kevés szerep jutott... :D

2016.11.09 Thevikt

A Vikingek egy érdekes kultúrát mutat be egy jó történettel.A szereplők érdekesek és a színészek jól is hozzák a karaktert.A rész végére a feszültség mindig megnő és alig várod ,hogy megtudd mit hoznak belőle ki.Van azonban a sorozatnak egy hibája.Né... Több