dailyfilmsan   2018. 03. 13.

Életem egyik meghatározó sorozata, apukámmal néztem még anno, mikor kijött a HBO-n. Akkoriban nem minden részét tudtam értékelni, de most csak egy részt találtam unalmasnak. Csak ajánlani tudom mert nagyon jók a harctéri jelenetek, vicces a narratíva, és ami a legimpozánsabb hogy elmondott történetekből és megírt emlékiratokból lett összerakva. Dolgoztak ezen a minisorozaton és ez látszik is rajta.

harnas1207   2019. 02. 19.

Teljesen rendben volt a sorozat és csak ajánlani tudom. Mégis az Elit alakulat színvonalát nem tudta megütni. Úgy gondolom ez azért lehet, mert a Csendes óceáni helyszín annyira nem áll közel hozzám.

hackerjulcsi   2015. 01. 26.

Nem igazán szeretem a háborús filmeket, de ez a film tetszett. Árnyalt jellemrajzok, életszagú jelenetek. 5*

Teófil   2015. 05. 11.

A látvány kiváló, a szereplők jók, a rendezés közepes, a történet elnyújtott, olykor-olykor várni kell, hogy történjen már valami, a magyar cím pedig egyszerűen borzalom...

Niki18   2015. 11. 02.

Hamarabb láttam ezt a sorozatot, mint az Elit alakulatot és addig ez volt a nyerő. Nem gondoltam, hogy felül fogja múlni egy másik sorozat, de az elit alakulat felülmúlta. Ennek ellenére ugyanúgy imádom és egyik kedvenc sorozatom a Hős alakulat. Imádom a szereplőket

Claire van der Boom
Jon Seda
William Sadler
Ashton Holmes
Jon Seda
Joseph Mazzello

A sorozatban 189 szereplő van, mindegyikük legalább egy mondatot szól.

A teljes széria 532 perces.

Minden epizód elején a narrátor szerepében Tom Hankset hallhatjuk.