dailyfilmsan   2019. 08. 10.

A híres regény alapjain nyugvó sorozat jól tudja képviselni azt a hangulatot és azt a közönyösséget és zűrzavart amit a könyv nyújt. A szerepválasztás kicsit zavaró csak hiszen a könyv leírásai szerint nem mondhatni hogy sok egyezés vélhető fel néhány karakternél. Ezt leszámítva nekem tetszett. Rendszerezte a könyv összevisszaságát, így viszont kevésbé szarkasztikus és ironikus lett. Mókás persze, lehet rajta jókat szórakozni viszont ott lebeg a fejünk felett végig a sok szörnyűség is.

Austin Stowell
Kevin J. O'Connor
Kevin J. O'Connor
Giancarlo Giannini
Christopher Abbott

És a legszomorúbb az egészben, hogy hiába volt pont kétszer annyi játékideje a filmhez képest, sikerült kevesebbet kihozni Heller regényéből. több»

A 22-es csapdája egyszerre vicces és bölcs sorozat, ráadásul légicsata-jelenetei is kifejezetten látványosak. Mindemellett igazi élvezeti értékét a nagyszerűen teljesítő színészek adják, akik elhivatottan megdolgoznak azért, hogy Joseph Heller klasszikus háborús szatírája ne vesszen ki a kulturális köztudatból. több»