Vikingek

Vikings

2017.12.13 nagysar

Nem láttam az összes évadot, de nagyon eredeti a történet, jók a színészek és elég fordulatos is. Aki szereti a véres harcokat, történelmi szálakat és erotikus jeleneteket, biztos élvezni fogja.

2019.12.01 Attila Herke

Nem realisztikus. Elcsépelt jelentek. Semmitmondó karakterek. Több részt is megnéztem. Gyenge produkció.

2015.05.24 Melibaba

Sokak szerint egy Tronok harca koppintas, de nem az a tortenet egy kicsit sem fuzodik a tronok harca esemenyeihez. Barbar neprol van szo akik uj teruleteket akarnak kifosztani. History channel nagyon jo sorozatot rakott ossze. Izgalmas, jo tortenet, jo karakterek le a kalappal elotte.

2018.07.10 P

Nagyszerűen indult a sorozat, majd szépen fokozatosan évadról évadra gyengébbre sikerült. Számomra Athelstan halála után kezdődött az igazi lejtmenet, onnantól már inkább furcsák voltak az epizódok sem mint izgalmasak. Ez egészen Ragnar haláláig tart... Több

2015.05.16 Toncsi

Alaposan belenyúlt a dolgok közepébe a History Channel, és egy olyan sorozatot rakott össze, melyre én személy szerint egyáltalán nem számítottam. A Vikingek egy első élvonalbeli széria, remek alakításokkal, nagyszerű hangulattal és egy igazán remek,... Több

2016.02.26 barics01

Elkezdtem nézni egy haverom unszolására a sorozatot és hát nekem annyira nem jött be nem mondom, hogy rossz sorozat de nem is olyan jó. Mondjuk a Trónok Harcánál nem jobb számomra az a legjobb sorozat nem ez. :P

2018.05.07 Sólyom.Pocok

Izgalmas, pörgős, mitológiát és történelmi hűséget jól ötvöző sztori. A trailer miatt kezdtem el nézi, mert kardos vikingek ölték egymást, de jóval több ennél. Tartalmas, izgalmas, szórakoztató - igazi flow hatása van. Az első évad picit lassan indul... Több

2021.08.15 Barta Attila

Elrontott vég

Egy ismerősöm ajánlotta, ezért kezdtem el nézni. Az első pár évad egész jól sikerült, de amikor Ragnal elkezdett füvezni, onnantól kezdve egy csúszdán ment le az egész film. Az utolsó évadot már meg sem néztem. Az 1-3 évadig nagyon jó kis film volt, kár a végéért.

2015.08.12 Gabor

Az egyik legjobb vikinges sztori sorozat.Minden egyes résznél alig várom a következőt.A csatajelentek elképesztően jól ki vannak dolgozva.Igazból mintha igazi vikingek és valódi harcosok lennének előttem.Őszintén szólva ez a sorozat viking műfajban b... Több

2018.03.31 Vrpp

Nagy szerelem nekem ez a sorozat :) Tulajdonképpen ők a rosszfiúk, de valahogy mégis nekik drukkkol az ember. Izgalmas, fordulatos, tele meglepetéssel, és nem utolsó sorban jobbnál jobb pasikkal :)

2015.02.13 NagyThor

Elkezdtem nézni és csak magába szippantott! Imádom! Akki eddig halogatta, az álljon neki nézni! :) Nagyon jó atmoszférája van, igazán komplex világot kerekítettek a remek karakterek és színészek köré. Az egyik legjobb jelenleg is futó sorozat.

2015.01.29 stiefelism

Imàdom az ilyen sorozatokat, a szereplők pedig nagyon ott vannak, remélem lesz még több rész is belőle. Nem vártam, hogy a History ilyen sorozattal rukkol majd elő, de burtálisan jó lett, iszonyat erős atmoszférája van, és a színészek is remekül alakítanak.

2015.01.29 manoarc

Imádom ezt a sorozatot! Tudom, hogy régen ez teljesen természetes dolog volt, de nem tetszett (spoiler), hogy a felesége helyett egy másik nőt választott.. Viszont 10/10 :)

2015.01.26 Betyus

Olyan szinten bele tudom élni magam ebbe a sorozatba, hogy az hihetetlen. Nekem talán a Trónok harcánál is jobban tetszik, hiszen nincs fordulatosabb, érdekesebb cselekménysor, mint ami igaz történetre épült :) 5/5