Közösség

Vélemény:

 

91 Vikingek

(2013)

Ragnar Lothbrok

 
Robert Langdon   2020.12.15 10:12
1

Azt hiszem, ez az a sorozat, ami rossz címet kapott. Az első pillanatban, amikor megláttam Trevis Fimmel karakterét, már tudtam, hogy szerelmes leszek a sorozatba. Nincs olyan színész, aki ennyire hitelesen játszotta volna el a szerepét. Eddig szerintem Heath Ledger Jokere volt a legjobb alakítás, de Ragnar megelőzte. És nem is kicsit. A többi szereplő is tökéletes alakítás nyújt, itt kivételesen a szinkron is el van találva, a látvány is passzol a kor világához, de mégsem lehet 5-ös a sorozat. Több rész készült, mint kellett volna. Ez a sztori Ragnar története, nem a vikingeké. Bemutatja, hogyan indult el, hogy haladt előre, hogy viselkedett. A többi része a filmnek nagyon lapos. Mindig akkor dobban meg az ember szíve, ha Ragnar a képernyőn van. Akkor viszont nagyon. Ő a tökéletes vezető. A többiek semmit nem érnek nélküle. És megölik. Nekem eddig tartott a sorozat. Hiába próbálták tovább csinálni, nem tud lekötni. Azt megvártam, míg a dagadt majom elnyeri a büntetését, de már az sem volt olyan, mint amikor Ragnar büntetett. Szóval a 4. évad után vége a sorozatnak. Egyszer talán valahogy végigszenvedem (mert szenvedés lesz) az utolsó két évadot, de azok semmit nem érnek számomra. Hiba volt folytatni a filmet, legalábbis ugyanazzal a címmel. Mert az már nem ugyanaz. Sajnos nagyon elrontották. Trevis Fimmel pedig minimum egy Oscart érdemelt volna ezért az alakításért.