Visszajátszás

Tape

2021.12.19 BoBamburg

Talán a legjobb szó, amivel jellemezni tudom, az az "érdekes". Nem túl mozgalmas film, de ezzel nincs is baj. Én bírom az ilyen jellegű kamaradrámákat, plusz a három színész is remek volt. A cselekmény nagyon minimális, a végén van egy klassz kis for... Több

2017.12.09 Deku

Sajnálatos módon nem a legjobb az ahogy kivitelezték a filmet, nagyon élmény romboló. Végtelenül elszomorított ennek a filmnek a végkimenetele mert semmi eredeti nem volt benne.

2021.01.28 elekm90

Linklater egy nagyon minimalista kamaradrámát készített, a mindössze egy helyszínnel és három szereplővel operáló alkotás mégis működik. Ez egyrészt Thurman és Hawke alakításának, másrészt a szövegkönyv minőségének köszönhető.

2015.09.23 Zsceeeka

Szuper kamaradráma, az egyik legjobb a műfajban. A színészek nagyon jól játszanak, a kamerakezelés is sokat hozzátesz az élményhez. A műfaj kedvelőinek kötelező darab.

2016.04.17 D. Shaday

Nem tudom, engem a vége felé már inkább fárasztott az egész, semmint lekötött. Valahogy azt éreztem, hogy minden szereplő abszolút másképp cselekszik, mint ahogy az adott helyzetben kellett volna. Azért az tényleg dicséretes, hogy ilyen minimális ke... Több

2015.09.29 Loborg

Az egyik legjobb kamaradráma , amit láttam. A rendező neve is garancia lehet a film kiválóságára , már annak idején is tudott valamit. Mindenkinek ajánlom, aki szereti a kamaradrámákat.

2015.06.26 FarZoo

Érdekes egy film, fordulatos és agyalós, valódi dráma. Színészi alakításban meggyőző. Mind a három főszereplőt remek színésznek tartom és nem okoztak csalódást. A történet ötletes, nem sablonos, végig szórkoztatott.

2015.08.21 Dracule

Imádom ezt a filmet. Nagyon jó. Igazi klasszikus. Soha nem láttam még ennél nagyobb színészi alakítást. Mindenkinek kötelező. Szuper színészek, fantasztikus zenék. Egy szóval: zseniális!