Wayward Pines

Wayward Pines

2020.10.14 Annuska

Matt Dillon a legjobb volt a főszerepre. Teljesen kiszámíthatatlan sorozat volt, megannyi váratlan lépéssel. Megérdemelt volna egy befejező, lezáró évadot.

2016.09.17 HannaK

Szerintem jó eszközökkel dolgoznak a készítők, nem egy egyszerű történet az biztos.

2016.08.21 Timike

Az első évad tetszett, csak az utolsó néhány részben kezdetek úgy igazán kiderülni a dolgok. Kíváncsian várom a folytatást.

2016.02.27 H.a.n.n.a

érdekesen indult a sorozat, minden részben egy picit többet tudtunk meg Wayward Pinesról, de utána picit "elLOSTosodott" a sorozat. Valami hűhát akartak belerakni, de elég katyvasz lett.

2017.01.17 Katkatt

Szerintem ez a sorozat sok területen szakított a szokványos sorozatokhoz képest. Nem egy rendhagyó sorozat, ami lehet hogy sokaknak kiveri a biztosítékot, de semmiképpen sem unalmas.

2017.01.08 holnaputan

A második évad miatt mindent megbocsátok az elsőnek, nagyon várom a 3. évadot, remélem készül belőle. Elég megosztó a története.

2016.06.17 Panna

Nekem teljesen bejött a hangulata és a története, nem mondom, hogy erre számítottam, de tetszett. Különleges volt az 1. évad.

2016.10.23 malnaturmix

Az első évadot a legvégéig bírtam, de a csavar nem tetszett. A második évadban viszont elég jól kifejtik a történteket.

2016.07.01 punktum

Picit szokatlanul induló sorozat, nem igazán tudja az ember, hogy na ebből meg mi lesz. nekem tetszik.

2016.01.24 notimoni

Nekem nagyon tetszik, fordulatos, izgalmas sorozat, ami leginkább csak a végén áll össze. Várom a következő évadot! Én ajánlom mindenkinek, kikapcsolódni tökéletes!

2016.09.06 Rivaikun

eszméletlen, eddig viszi a hátán. Nagyon erős atmoszférájú sorozat!

2015.11.27 Sniper

Sötét hangulatú széria, de sokkal jobb, mint az Shyalamantól vártam. Dilon régebben a kedvenceim közé tartozott, aztán eléggé eltűnt, de ez egy szép visszatérés lesz. Ha így halad tovább az évad, egy rossz szavam sem lesz.

2017.09.16 Zso

Az első ütött, a második gyenge volt. Az első évad hangulata iszonyú jó, a második meg inkább a röhej, és a sok-sok miért-miért-miért miatt idegesítő.

2015.06.23 steelhard

Nagyon király sorozat. Best!!!