Wayward Pines

Wayward Pines

2023.04.15 Gamehun638

Az első évad, mert csak azt érdemes megnézni. Az nagyon jól sikerült. Picit lehetett volna rövidebb, vagy jobban megtömve történetszálakkal.

2015.09.04 rbernadett

Nekem egy kicsit túlértékelt. De az is lehet, hogy csak én vártam többet tőle, miután mindenkitől csak azt hallottam, hogy mennyire jó. Ha valaki sok dísztópiát olvas, akkor nem sok eredeti gondolatot fog találni benne. Annak, akinek a műfaj ismeretlen, bizonyára meg fog lepődni egy - két csavaron.

2016.04.10 Szilonka

Nekem bejött a sorozat várom a folytatást. Izgalmas volt, nekem végig lekötötte a figyelmemet. Azt tetszett benne, hogy nem volt egy szokványos sori nem lehetett kiszámítani, hogy mi áll a dolgok mögött.

2016.11.18 indingo

A második évad szuper jó lett, úgy néztem volna még. Az első évad második fele picit kihúzta nálam a bicskát, de ez a 2. évad........

2017.08.22 Deku

Nagyon jól kezdett a sorozat, feldobta az ember kíváncsiságát viszont hamar el is ült ez a kíváncsiság amikor rájöttem, hogy nagyon nyúzni akarják ezt mint a rétes tésztát.

2018.12.28 harnas1207

Elég ingadozó sorozat volt, tetszett az alap ötlet, majd elindult egy rossz irányba, de közben meg tartogatott izgalmakat és rejtélyeket. Volt, hogy fenntartotta az érdeklődésemet, volt hogy untatott. Az biztos, hogy én nem így kerekítettem volna ki a történetet.

2017.11.01 Bazzzsi

Nagyon megosztó sorozat, mert elsőre felsőre fel se fogható. Persze értettem, de másodszorra nézve már teljesen más reakciót változz ki belőlem.

2016.05.09 TomÁcs

Na ez az a sorozat, ahol nem tudod kiszámítani, kitalálni a dolgokat. Egyedi sorozat, nem mindennapi történettel, olyan elemekkel amire nem számít az ember.

2018.11.01 VvV

Picit beteg, de mindenképpen különleges sorozat. Aki szereti a furcsaságokat annak be fog jönni.

2016.01.16 beero88

Ilyen egy jól elszúrt sorozat. 1-2 részt bírtam belőle de nekem ez a konecpció hogy mindenki tud mindent csak a főszereplő nem ez rohadt bosszantó. Azon kívül kicsit túl van értékelve és ez kevésbé teszi kedvelhetővé.

2017.07.22 Lonka

A készítők az első évaddal nagyon elszaladtak, de a második évadot nagyon odatették és még koncentráltabb lett a sztori ami eddig kicsit imbolygott, de aládúcolták.

2016.09.26 Greeta

Még csak az első évadot láttam, és az elég érdekesre sikeredett.

2019.01.26 Timcsi

Nem egyszerű a története, sokszor figyelni kell, hogy ki kivel is van.

2019.04.21 petraszab

Elég jól hozták benne a titkolózást, a végsőkig tudták húzni, bár már kezdett egy kicsit idegesítő lenni. Aki szereti a műfajt, élvezni fogja.