W.E.

UmpaLumpa   2015. 06. 29.

Szerintem Madonna egészen jól fogta a rendezői pálcát, habár még kicsit tanulhatna exférjétől egy-két trükköt. Nekem a filmmel semmi bajom nem volt, mindössze a lassúsága feszélyezett olykor. Kicsit tempósabban kellett volna mesélni. De a színészek is a helyükön vannak és a sztori sem sántít annyira.

Sniper   2014. 12. 24.

Szép dráma, habár a hangsúly inkább a kosztümökön van, mint a történeten vagy a színészi játékon. Madonna rendezői székbe történő bekívánkozását nem igazán értem, de ahhoz képest, hogy egy másik műfajban nagyon otthon mozog, ebben még nem igazán. Ezt leszámítva nagyon csajos film, bátran ajánlom romantikus érzületű hölgyeknek.