Szellem van a házunkban

We Have a Ghost

2023.11.26 Gamehun638

Egyszer nézhető átlag film. Nekem nem jött be.

2023.02.28 fankbringa

Insta-szellem a házban

Vágyunk-e olyan létre, amiben a megmagyarázhatatlan és a remény kéz a kézben jár? Nos, igen. Ezért is lehet ez a film ennyire sikeres. Valami, amiről mindig tudtuk, hogy létezik, végre felfedte magát. A titok, ami csak kiváltságosoknak volt elérhető,... Teljes kritika

2023.02.28 JRD

Középszerű, de szórakoztató film egy jópofa, szeretnivaló szellemmel. Családi film, kellemes kikapcs. Ennyi. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2023.08.22 Juki-onna Nézhetetlen

Ez az a film, amire csak a rendező fog emlékezni. Jó sokáig, remélem! Casper feeling, de az a film legalább aranyos volt.

Adott egy amnéziás, agorafóbiás, kopaszodó szellem, Ernest (David Harbour), aki valamiért nem tud beszélni, és nem emlékszik, hogy miért nem tudja elhagyni a házat, ahol kísért. Számomra kézenfekvő lett volna, ha már összebarátkozom vele, elé csúszta... Teljes kritika

2023.02.28 Lóri Ádámcsik

Casper újratöltve

Leporolták Caspert, a barátságos szellemet, egy kicsit alakítottak rajta, új környezetbe helyezték, 21. századi körítést kapott, és voilá, kész is a film. Ha nem David Harbour játszik benne, akkor szerintem sokkal kisebb lett volna a népszerűsége. Így egy jó esti filmet ki tudtak hozni belőle. Szórakoztató, vicces, helyenként megható. Harbour szavak nélkül is jól játszik. Ajánlom megnézésre.

2023.02.27 Fikatours_blogger

Szórakoztató vígjáték egy szerethető szellemmel, nagyon mai környezetben.

2023.02.28 cynicalrealist

Who you gonna call? Ghostbusters!

Kezdjük a dolog kritikai részével: szóval annak idején a Szellemekkel suttogó (Ghost Whisperer) készítői egy ilyen sztorit lerendeztek 45 percben, és az is kerek és érthető volt, még a társadalmi üzenetek is belefértek. Nem beszélve Jennifer Love Hewitt igéző szemeiről és mellkasáról. Amúgy tipikus konzervsztoriról van szó: minden elemét ezerszer láttuk már, meglepetés nincs benne, az átlagosnál nem igazán tud többet. Akkor mégis miért a 4 csillag? Hát mert egy újszülöttnek minden vicc új, és ilyen értelemben tényleg egy élvezhető családi moziról beszélhetünk. Amiben ráadásul megjelennek a nagy elődök – a Ghost például az ikonikus „fazekas”-jelenettel –, tehát a kikacsintásért mindenképpen jár a pont. Mondjuk a főhős ágya feletti BLM felirat miatt gondolkodtam a mínusz egy pontról, de aztán rájöttem, hogy istenkém, ilyen időket élünk: a végén még megérjük, hogy a Jégvarázst is újraforgatják, ezúttal egy fekete Olaffal. De itt be is fejezem, mert nem akarom kiengedni a szellemet a palackból, inkább nézzék meg a filmet.

2023.04.22 Di Canio

Nem olyan rossz film ez, egy idétlen szellemes vígjáték, de vannak benne jó poénok. Egy baja van, hogy túl hosszú.

2023.02.25 László

Ez a film egyszerre volt szórakoztató és izgalmas családi vígjáték. Egyáltalán nem volt sablonos, a színészeknek jól álltak a karakterek, amiket eljátszottak. Aki kedvet kap, annak jó szórakozást!

2023.07.20 Török389133

Van benne pár jó ötlet és pár jó poén, de kicsit unalmas. Viszont a Dolby Atmos hangzása fantasztikus, tényleg minden hang onnan jön, ahonnan jönnie kell, és a magyar hangsáv is Atmos!

2023.02.17 tamas0119

Egyáltalán nem szeretném lepontozni, így jó esetben is három csillagot tudok rá adni, mivel egyszerűen annyira középszerű.

2023.02.24 LadyN

Bár nagyon jópofa, legalább annyira elcsépelt sztori. Persze a szereposztás nagyon izgalmas David Harbourral és Anthony Mackie-vel.

2023.06.21 Erik400034

Ha könnyed kikapcsolódásra vágyik az ember, akkor ajánlom.

2023.02.26 Gianni

Fantasztikus