Westworld - 4. évad

Westworld (S04)

Mindenki elhagyta a parkot, ami talán az androidok végét jelentheti. Az emberiség ellen vívott háborújuk elérkezik végpontjához, de az úton számíthatunk még csavarokra.

(Hupka Adrián)

Premier: 2021 | HBO Max (2022.06.27.)

Evan Rachel Wood

2022.08.21 Curacao86

Semmitmondó üresség, 4. évad

A 4. évad, és maga az egész sorozat, sokat akar mondani, mutatni, tenni, de nem kapunk semmit, egy nagy, hatalmas, TÚLBONYOLÍTOTT (!) "nesze semmi fogd meg jól" dolog, ami követhetetlenné vált. Ha valaki néha követni tudja, akkor ez a "valaminek mutatkozó nagy semmi" hatás erősen megjelenik az adott évad utolsó részében és összezavarja a nézőket, hogy aztán a következő évad feléig ismétlődjön ez a hatás és részben választ kapjunk arra, hogy mi van az adott évadban, és csak nagyon kicsi részleteket ismerünk meg abból, hogy mik történtek magyarázat nélkül, és maradtak így is azóta az előző évad(ok)ból. Megnéztem minden évadot, mert az első mondhatni "érdekes" volt, de minden további évad csalódást és ürességet okozott! (2022.08.21., 16:30)

2022.06.27 Jackob

A sorozat a hírnevét azzal vívta ki, hogy túlságosan bonyolult. A Westworld azonban alapjában véve makacsul egyszerű. Négy évad után már nem próbál semmi újat mondani.

2021.04.08 googk

Nehéz úgy beszélni a Westworld negyedik évadáról, hogy ne féljek, hogy túl sokat elárulok, ezért csak annyit mondok: Félelmetesen jó.