Deku   2017. 08. 21.

Érdekesnek hangzott az HBO új sorozat viszont amekkora volt a várakozás bennem, olyan gyorsan le is ült az első rész után. Már az első percekben alább hagyott az érdeklődésem iránta.

dulkap   2017. 02. 17.

Lehet, hogy túl nagy volt a várakozás bennem, de nálam nem működött most ez a sorozat. Hiába a kiváló színészek (Hopkins és Wright zseniális, mint mindig) és az érdekes alaptörténet, nekem az kevés, ha a történet agyon van bonyolítva, tele rejtélyes jelenetekkel és egyre több fordulattal, amik közül egy-kettő azért sejthető volt, néhány meg kissé erőltetett. Kicsit olyan érzésem van, hogy nem egy kiváló sorozatot fejeltek meg egy mindfuck-befejezéssel, hanem a fordulatok kedvéért csináltak egy sorozatot, ami úgy Nolan-esen próbál annyira bonyolultnak mutatkozni, hogy nagyon mélynek tűnjön. De mondom, nálam ez most nem működött.

GedyPapa   2017. 05. 08.

Ez nem az a sorozat, amit beraksz a háttérbe és csak úgy nézed. Oda kell figyelni, hisz ha valami pici mozzanat kimarad, akkor pár perccel később nem lesz érthető, hogy mi is zajlik. Nagyon szeretem az ilyen alkotásokat és a Westworld is egy hatalmas meglepetés ezen a szinten.

Szilonka   2018. 08. 17.

Sok benne az üres járat, amitől unalmas lesz az egész. És ismét egy régi történet leporolása.

indingo   2018. 04. 24.

Annyira új a sorozat stílusa, hogy nekem az első pár részben szoknom kellett, hogy akkor mit is látok! Gépek vagy emberek, hogy jön a képbe a kis terepasztal. Utána megszoktam és már érthetőbb lett a történet.

Ben Barnes
Luke Hemsworth
Jimmi Simpson
Tessa Thompson
James Marsden

A Westworld nyitánya gyakorlatilag tökéletes: ugyan nem ez az év legjobb sorozatepizódja, ahhoz pedig túl sokat dolgoz fel más művekből, hogy minden ötlete igazán lenyűgözzön, azonban hibátlanul teremti meg azt a várakozást, ami egy pazar 10 részes évadot ígér. És ha Jonathan Nolan munkásságából indulok ki, a folytatás sem fog csalódást okozni. több»

A Westworld nemcsak egy tökéletesen kimunkált darab, hanem korunk filmművészetének egyik legnagyobbja is. Szórakoztatás vagy érzelmi hatás szempontjából valószínűleg akad nála jobb, de ha odafigyelünk Ford szavaira, ebben a sorozatban alapvetően nem ezen van a hangsúly. több»

A 10 rész (az évadzáró jelentősen hosszabb lett) fokozatosan adagolja az izgalmakat, a tudásmorzsákat, de természetesen nem lőhették el a készítők az első évadban az összes puskaporukat (legalább is nagyon remélem, hogy van még a tarsolyukban).

A második évad előzetesében szereplő bikák nem szerepelnek majd a sorozatban. Csak az előzetes kedvéért forgatták le ezt a részt.

(XETH )

A legjobb drámasorozatok mezőnyében 18 Emmy jelölést kapott.

(GedyPapa )