Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Westworld

Thirst0626   2020. 03. 29.

Nagyon tetszik! Most fejeztem be az első évadot. Nem tudom ,miért sosem bírtam rávenni magam ,h nekifogjak. Hát most sikerült és Örülök, h nem hagytam ki.

Annuska   2018. 11. 03.

Lassú történetet, elképesztő látványvilágot nyújt a Westworld

Izgatottan vártam ezt a sorozatot, mert rengeteg jót lehetett róla hallani. Imádom a sci-fiket és a furfangos történeteket. Meglepve tapasztaltam, hogy ez a sorozat az 1973-as szintén Westworld, magyarul Feltámad a vadnyugat című film sorozatosított mása. Tehát az ötlet nem túl eredeti. Az első évad 10 részét 3 nap alatt bedaráltam. Az alapötlet a vadnyugati parkkal, ahova a gazdagok mehetnek kiélni minden aberrációjukat nem rossz, bár ha belegondol az ember kicsit beteg is. Az a legnagyobb vágyuk, hogy szabadon következmények nélkül gyilkolászhassanak, bárkit lelőhessenek és szexeljenek? Ez utóbbira a való életben ott egy prosti! Vagy az ciki? Ami zavart az a folyamatosan újra megjelenő nap... több»

Deku   2017. 08. 21.

Érdekesnek hangzott az HBO új sorozat viszont amekkora volt a várakozás bennem, olyan gyorsan le is ült az első rész után. Már az első percekben alább hagyott az érdeklődésem iránta.

dulkap   2017. 02. 17.

Lehet, hogy túl nagy volt a várakozás bennem, de nálam nem működött most ez a sorozat. Hiába a kiváló színészek (Hopkins és Wright zseniális, mint mindig) és az érdekes alaptörténet, nekem az kevés, ha a történet agyon van bonyolítva, tele rejtélyes jelenetekkel és egyre több fordulattal, amik közül egy-kettő azért sejthető volt, néhány meg kissé erőltetett. Kicsit olyan érzésem van, hogy nem egy kiváló sorozatot fejeltek meg egy mindfuck-befejezéssel, hanem a fordulatok kedvéért csináltak egy sorozatot, ami úgy Nolan-esen próbál annyira bonyolultnak mutatkozni, hogy nagyon mélynek tűnjön. De mondom, nálam ez most nem működött.

GedyPapa   2017. 05. 08.

Ez nem az a sorozat, amit beraksz a háttérbe és csak úgy nézed. Oda kell figyelni, hisz ha valami pici mozzanat kimarad, akkor pár perccel később nem lesz érthető, hogy mi is zajlik. Nagyon szeretem az ilyen alkotásokat és a Westworld is egy hatalmas meglepetés ezen a szinten.

Ben Barnes
Luke Hemsworth
Jimmi Simpson
Tessa Thompson
James Marsden

A Westworld nyitánya gyakorlatilag tökéletes: ugyan nem ez az év legjobb sorozatepizódja, ahhoz pedig túl sokat dolgoz fel más művekből, hogy minden ötlete igazán lenyűgözzön, azonban hibátlanul teremti meg azt a várakozást, ami egy pazar 10 részes évadot ígér. És ha Jonathan Nolan munkásságából indulok ki, a folytatás sem fog csalódást okozni. több»

A Westworld nemcsak egy tökéletesen kimunkált darab, hanem korunk filmművészetének egyik legnagyobbja is. Szórakoztatás vagy érzelmi hatás szempontjából valószínűleg akad nála jobb, de ha odafigyelünk Ford szavaira, ebben a sorozatban alapvetően nem ezen van a hangsúly. több»

A 10 rész (az évadzáró jelentősen hosszabb lett) fokozatosan adagolja az izgalmakat, a tudásmorzsákat, de természetesen nem lőhették el a készítők az első évadban az összes puskaporukat (legalább is nagyon remélem, hogy van még a tarsolyukban).

A készítők már az elején arról beszélték, hogy Clint Eastwoodot ábrázolja a Fekete ember (Ed Harris).

(Thibo84)

Az első szezon óriási siker volt; a HBO szerint ez epizódonként átlagosan 11,7 millió nézőt jelentett több platformon.

(Thibo84)

Jonathan Nolan kedvenc vadnyugati filmje, a Volt egyszer egy vadnyugat (1968) tanyája után Sweetwaternek nevezte el a várost.