Whiplash

Whiplash

2015.03.10 Cohle656

Ez a film lényegében egy motivációs videó. Tetszett nagyon, h ráadásul ezt a zenén keresztül mutatja be. Igaz ugyan, hogy nem szeretem a jazz-t, de szerintem ettől függetlenül bárki élvezheti. A színészi alakítások pedig fenomenálisak.

2015.02.10 Aziren

Szülinapomra megleptem magam egy mozijeggyel erre a filmre, és nem is választhattam volna jobban! Rock zene rajongóként tőlem kicsit távol áll a dzsezz műfaj, de ez sem zavart. A film végig lekötött, igazi erőteljes alkotás, tökéletesen eltalált szer... Több

2015.02.09 Nina73

Egy nagyon jó barátom, szintén mozirajongó ajánlotta, hogy fejhallgatóval nézzem. Igaza volt!!! Csak így érdemes vagy egy nagyon komoly hangrendszerrel. Oscar díjat a férfi mellékszereplőnek! JK Simmons egészen zseniális, ez a film a kötelező megnézni kategóriába tartozik nálam.

2015.02.20 tuskólédi

Gyönyörű a vágás, imádtam a karaktereket. Izgalmas volt a történetvezetés, tudtam azonosulni a szereplőkkel. Egy dolgot sajnáltam, hogy nagyon hamar vége lett a filmnek.

2015.03.03 Hufi

Egy nagyon jó film a kitartásról és célunk eléréséről bármi áron. Kicsit más köntösbe bújtatva. Nagyszerű alakításokkal.

2015.02.19 Rivendin

A Whiplash, zenés-dobos film ellenére olyan izgalmakat nyújt a nézőjének amit sok akció film is megirigyelhetne. A diák és tanár között szinte olyannyira tapintható a feszültség, hogy rá is támaszkodhatnék, köszönhetően a két főszereplő remek alakítá... Több

2018.03.04 fhidasi

Nehéz kategórizálni ezt a filmet a fejemben, de az bizonyos hogy a Top10-es listámon helyet kapott! Zseniális alkotás, ne hagyjátok ki!

2015.05.03 Krazy8

Nekem egy nagy meglepetés volt . Nem gondoltam volna , hogy ilyen jó lesz , 3 Oscar díjat is kapott . Zseniális , szereposztás is jó , Simmons jól játszik , a főszereplő fíúnak sajnos nem tudom a nevet , de szerintem nagy színész lesz.

2015.03.21 klaumau

Tanár és diák egyaránt fantasztikusan játszotta a szerepet. Kicsit szélsőséges a történet, de mégis hitelesnek hatott.

2018.07.21 Labodix

Ritkán látni ilyen zseniális alakításokat, mint amit Miles Teller-től és J. K. Simmons-tól kapunk ebben a filmben.

2015.03.06 Norr91

Első perctől magával ragadott. A tanár és diák is nagyon jól alakított. A végén bebizonyosodott, hogy aki igazán akar, azt nem lehet korlátozni semmivel! Ugyanakkor ahhoz, hogy az emberből kihozzák a legjobbat, ahhoz korlátozni kell, és mindig többet... Több

2015.02.10 FradiStars

Fantasztikus frenetikus film :) rég láttam ilyen jó filmet ! ajánlom mindenkinek

2015.03.26 Köteles80

Nem vagyok egy jazz rajongó, de ez a film mégis nagyon megfogott. Annak ellenére, hogy nem is értek ezekhez a kottákhoz, meg doboláshoz mégis élvezhető. Hiába nem tudja az ember,h az most ott hiba vagy nem, a lényeg,hogy elhiszi Simmons-nak, hogy val... Több

2015.03.29 kissnora39

A film energiáját a srácban leljük. Ha ő nem lenne a film sem lenne olyan amilyen. Nagyon tetszett! Nagyon intenzív, iszonyat erős alkotás, nagyon tudom ajánlani!