Rossz vér

Rossz vér

Wicked Blood
Abigail Breslin

Hannah nővérével, Amberrel és heroinfüggő nagybátyjával él. Mindannyian rettegik a "családfőt", az alvilági körökben mozgó Frank Stinsont. Hannah-nak meg kell védenie nővérét, mikor lány beleszeret Stinson legnagyobb ellenségébe.

(dulkap)

Rendező: Mark Young
Író: Mark Young
Premier: 2014.02.05.

2016.08.07 mamiéstöti2

Szeretem Sean Bean filmjeit, kicsit nosztalgikus hangulatú a játéka ugyan, de azok közül való, aki nem megy el bagóért bármilyen alkotásba. Itt is érthető, hogy miért játszott ebben a filmben, mert tele van tanulsággal, nekem kicsit vontatott, de azért egyszer meg lehet nézni.

2015.05.06 hsanya182

Ilyen tipikus drogos-kartellfilm, plussz egy kiscsaj kavarja a szálakat családon belül... Kicsit vontatott, még szerencse hogy csak 1,5órás! Gyengék a színészek, egyszer át lehet vészelni, kamaszoknak lehet nagyobb élményt jelenthet... ;)

2015.06.10 macskulare

A film talán egy gyenge gagyi kamaszfilm! Az imdb 5,5 elég túlzás hozzá! Sean Bean az egyetlen ismert színész benne mondjuk attól még lehetne jó... 2014-ben DVD-re ilyen filmet kiírni, nem ér egy üres DVD árat sem... nem vagyunk egyformák :) Rossz vér = Rossz film.

2015.10.06 idefix

Nem tetszett a film, mert nagyon üres, tartalmatlan, mondanivalója nulla. Szenzációhajhász és még túlságosan látványosak sem mondanám. A szereplők gyengék.

2015.10.19 Bimbi

Csalódás volt a film. Unalmas, nem életszerű és nem tudtam beleélni magam a történetbe. A színészek alakítása, teljesítménye is gyenge. Semmitmondó, gyenge alakítás!

A filmet mindössze 7 nap alatt forgatták le Plaquemine (Louisiana, USA) városában.Szerző: dulkap