Filmek:
2019
2020
2021

indingo   2017. 10. 01.

Teljesen véletlenül akadtam a filmre így az elejéről lemaradtam, ezért pár dolog nem volt világos. Jól összerakott film, ahol a több csavar is van. Dakota játéka elképesztő. Ő tartom/tartottam a legjobb gyerekszínésznek, azóta sem láttam hozzá foghatót.

Deku   2017. 07. 17.

Nagyon jó kis története van, végre nem az a megszokott és sablonos halálra unt filmek egyike. A film maga pedig végig fenn tartja az érdeklődést. Denzel mindig megtudja mutatni színészi vénáját.

Norbi   2018. 07. 23.

Jóra sikeredett, olyanra ami a mai filmekben zsúfolt világban emlékezetes tud maradni. Természetesen a színészek előtt le a kalappal, de a történetíróra sem lehet panaszunk.

Bazzzsi   2017. 11. 18.

Nagyin izgalmas film, sok szálon fut, összetett és figyelni kell közben, nem csak nézni. Meglepő fordulatok és emberi tettek jellemezik. Tetszett.

Gigi   2017. 01. 16.

Érdekes, eredeti történet, nem tucat sztori. A film hangulata végig magával ragadó, úgy, a pozitívabbnak szánt jelenetek sem könnyedek, hanem végig egy nyomasztó súlyos légkör telepszik a filmre. Tetszett a befejezés is, nem összecsapott vagy elnagyolt.

130,3 millió dollár volt a film összbevétele.

(LionelMessi10 )

70 millió dollárból készítették a filmet.

(LionelMessi10 )

70 milló dollárból készült és 130 millió dollárt hozott világszerte.