
Vélemények (4)
Írj véleményt
Mindenképpen egy felkavaró filmalkotásnak mondanám, amit nem könnyű megemészteni, de egyszerűen látni kell.

Mindenképpen egy felkavaró filmalkotásnak mondanám, amit nem könnyű megemészteni, de egyszerűen látni kell.