Zöld kártya

Zöld kártya

Green Card

Egy férfi, aki az Egyesült Államokban akar maradni, érdekházasságot köt, de ennél több lesz belőle.

(nagymarti82)

Rendező: Peter Weir
Író: Peter Weir
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Franciaország, Ausztrália
Premier (HU): 1991.07.05. | Disney+ (2022.06.14.)

2023.08.28 Ergit

Végül is bárki lehet a párunk, csak képesek legyünk együtt élni vele. Nagyon kedves film.

2022.07.23 Reitman

Egy nagy rakás *. A történet sántít. Az egyetlen jó benne Depardieu zseniális játéka. Technikailag nem annyira rossz, de gondolom, ha amatőr VHS-sel lenne filmezve, úgy, hogy a mikrofon belógna a képbe, akkor legalább lenne min röhögni.

2016.06.21 Buffy

Egyszerűen hibátlan film a maga nemében páratlan! Kiváló színészválasztások, pompás dialógusok...

2015.10.09 UmpaLumpa

Nagyon nagyon nagy kedvenc. A zongorás résznél mindig folynak a könnyeim a nevetéstől. Meg egyáltalán zseniális alakításoknak köszönhetően nagyon jó lejön a film mondanivalója. És azok a belső terek...az az erkély! :)

2020.07.05 Aniko Judit Kiss

gondolat

Nagyon tetszett -a nok vagynak arra hogy meghoditsak oket ,a nok vagynak a romantikara es ebben a filmben mindez megvan egy csodalatos szerepostas melett.

Andie MacDowell teljesen meglepődött, amikor Peter Weir arra kérte, hogy szedjen fel pár kilót a szerep kedvéért. Az esetek többségében pont az ellenkezőjét szokták tőle kérni. Szerző: rbernadett