Értékelések (23)

2025. 07. 30.
Mennydörgők, avagy az új Bosszúállók?
Nekem ez a film nagyon tetszett. Semmi bajom vele. Bob karaktere a legjobb volt mind közül, és még szívesen látnám őt a képernyőkön. A többi karakterrel sem volt baj. A sztori izgalmas volt, bár néha csak a magyar fordításokat szerettem, hogy a Void például Felleg lett. Na de mindegy. Ez a Marvelnek olyan szükséges volt, mert nem rossz film, de számomra ez nem megváltás volt. 10/9, nem az igazi, de egy igazi mozi.

61 Superman  (2025)

2025. 07. 30.
Szuper jó volt, de nem a legjobb
Egy igazán jó filmre sikeredett. Számomra az eddigi legjobb Superman-film volt. A szereplőkkel semmi baj nem volt. David Corenswet Supermanje valamivel képregényhűbb volt, mint a DCEU-ban. Nicholas Hoult Lex Luthorja meg az eddigi legjobb alakítások egyike volt. Csak a történetén éreztem, hogy mintha sehova sem akarna kivezetni. Ez a film 10/7-8.
A Fantasztikus 4-es Első lépések - Ez már kellet a Marvelnek
A Fantasztikus Négyes: Első lépések új szintre emelte a Fantasztikus Négyest, mivel ez volt a harmadik nekifutása a Marvelnek, hogy filmben adaptálják a hős csapatot. Mivel 2005-ben jelent meg a Fantasztikus Négyes című film, ami nem rossz film, mivel az volt az első filmje a csapatnak, és ott még Doctor Doom volt az ellenfelük, a sajnos elhunyt Julian McMahon alakításában. A négyes tagjait Ioan Gruffudd (Reed Richards), Chris Evans (Johnny Storm), Jessica Alba (Sue Storm) és Michael Chiklis (Ben Grimm) játszották. Ez annak idején jól bevált, mivel jött egy nem túl sikeres folytatás, egy ezüst utazóval és egy felhő-Galactussal. Utána 2015-ben újrapróbálták, de azt el is lehet felejteni, miv... több»