Közösség

Vélemény:

 

77 A Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja

(2017)

A Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja

 
Diesel   2018.02.15 14:19
0

A történet hozza a tipikus mára már megszokott vonalat. A film az elején már egy látványos tengeri csatával indít. Bevallom őszintén nekem olyan érzésem volt, hogy a rendező egyből belevágott a lecsóba. Szerény véleményem szerint egy kicsit jobban felvezethették volna a történetet és onnan indíthatták volna ahol az előző véget ért. Szóval picit olyan zavarban voltam az elején, hogy akkor most mi van? Most ki ez a Salazar? Nyilván utána beindult a story, és választ kaptam a kérdésemre, a kezdeti bizonytalanságom kezdett elmúlni. Látványra szerintem nagyon jó. Igazi minőségi munka látszik, hogy sokan dolgoztak vele, és hogy nem aprózták el! Johnny Deep itt is bebizonyítja hogy ő a legjobb Jack Sparow szerepére. Ami nagyon tetszett hogy választ kaptunk arra hogy hogyan lett az ifjú Jack Sparowból a Fekete Gyöngy kapitánya. A történet szerethető, misztikus és pörgős. Nekem eddig mindegyik rész tetszett. Főként azért is mert mindig valamilyen legendát szőnek bele a történetbe. Ebben a részben Poszeidón isten legendás szigonyát kell megtalálniuk kalandos utazásuk során. Kalandos, izgalmas és szórakoztató.