Közösség

Vélemény:

 

77 Pókember: Hazatérés

(2017)

Pókember: Hazatérés

 
Diesel   2018.02.16 15:11
0

Nekem személy szerint kimondottan tetszett ez a film. Pontosan azt a Pókembert láthattuk akit a rajzfilmekből, illetve inkább a képregényből már jól ismerünk. Fiatal, bohém, idétlen, béna még olyan kis esetlen is néha, de pont ez a jó benne. Hol van az kőbe vésve, hogy minden szuperhősnek hibátlannak kell lennie?!? Ettől a "bénázástól" lesz a pókember az aki. Egy tipikus fiatal tini a problémáival aki közben igyekszik felvenni a kesztyűt és megmenteni a világot. Ott a suli, a csajok + a kényszer hogy elnyerjük Tony Stark elismerését. A történet is tetszett szerintem teljesen rendben volt. Vicces és szórakoztató lett ez a feldolgozása a Pókembernek, amely végre azonosul a képregénnyel. Tony Stark mentorként veszi szárnyai alá Petert. Michael Keaton ismét bemutatja hogy rá bármilyen szerepet bízhatnak ő megbirkózik a kihívásokkal. Az ő karaktere is kidolgozott és látványos is. A hang effektek az össze csapások a látvány szerintem egy az egyben elvitte a filmet. Moziban sajnos nem láttam, de egy nagyobb tévén is hatalmas élmény megnézni!! Végül még megemlíteném hogy a többi Marveles hős felbukkanása is tetszett a filmben. Rosszat nem tudok mondani a filmre szerintem érdemes megnézni, egyszer mindenképpen. :)