Közösség

Vélemény:

 

71 Halálos kitérő 4.

(2011)

Halálos kitérő 4.

 
moov18   2016.02.12 16:57
0

A harmadik rész buktáját jóvá szerették volna tenni. Nálam sikerült is! Ismét egy olyan filmet kaptunk ami hangulatban, atmoszférában idézi az első két részt. Tetszett, hogy nem a megszokott környezetben játszódnak az események. Ha keresnénk sem találhatnánk benne zöld lombokat, kellemes napsütést, madárcsicsergést, bikinis lányokat. Itt kőkemény, zord tél van. Hideg, havas, jeges. Egy csapat fiatal pedig a hóvihar elől, egy elhagyatott kórház épületébe menekül, nem is sejtve mekkora kockázatot vállaltak. Persze van olyan aki elindul segítségért, "ki ha nem én" alapon, a legjobb síelő címen. Szegény aztán megfagy. Ilyen indokkal kiiktatni valakit egy horrorfilmből mondjuk elég tré, ez az egyetlen momentum ami nem tetszett, gondoltam szóvá is teszem. Egyébként nagyon kaszabolós, marcangolós, nem hoz szégyent a sorozatra. A végkifejlet nagyon tetszett: mikor azt gondolnánk happy end lesz a vége kiderül, hogy ja mégse! Mindig sikerül valamit odavágni elénk, amin aztán hunyorogva, savanyú képet vágva szörnyülködhetünk. Röviden: szintén nagyon erős, jól felépített része a sorozatnak. Én értékeltem!