Közösség

Vélemény:

 

80 Éjszakai rohanás

(1988)

Éjszakai rohanás

 
Yosihiro   2019.06.01 12:20
0

Remek Robert de Niro film. Ezt látni kell. A film története is remek hiszen az izgalom humor mellet ott van a lelkiismeret és az érzelem is. A színészek közül mindenképpen R. Niro kell kiemelni aki ebben a filben egyik legjobb alakítását játsza szerintem. A cselekmények sorozat pörgössé teszi filmet bár van benne egy ksi lassítás de összességében egy jó ritmusú filmet kapunk. A kezdés is tökéletes már az elsö kockáktól lehet tudni hogy ez nem egy unalmas film. A film képi vágásai is azt hiszem remekül sikerültek és a zenei aláfestéssel sem volt semmi gond. A változatos karakterek megjelenése és az hogy az FBI elött járnak az mindenképp egy olyan helyzetet teremt ami a nézök számára mindig pozitívum. Talán a szerelem ami hiányzik ebböl az alkotásból bár igazából egy nöi szereplö megjelenése szerintem még jobban feldobta volna a filmet. Összeégében egy kíválló rendezésü és kíválló szerplöi alakításokkal teli filmet kapunk ami történetben képben hangban remek. Én biztos újra megnézem mjad és csak ajánlani tudom mindenkinek.. Üdv Yosi