Közösség

Vélemény:

 

77 Legenda

(2015)

Legenda

 
Diesel   2018.02.28 20:01
1

A Kray fivérek valóban London legendái voltak, még haláluk után is. Ez a film méltó emléket állít Reginald "Reggie" és Ronald "Ronnie" Kray emlékére. A film egy az egyben egy életrajzi dráma. Végig izgalmas, és teljesen vissza adja azt az 1960-as évekbeli hangulatot. Tom Hardy vérében benne van ez a gengszter stílus és kiválóan alakítja mind a két Kray testvért. Tökéletesen tud azonosulni mind Reggie mind Ron karakterével. Minden elismerésem az övé, mert ismét bebizonyította hogy kiváló színész. Bevallom őszintén hogy ennek ellenére csak Reggie Kray szerepét bíztam volna rá. Ronnie Kray szerepére például Kevin Spaceit választottam volna (Ő hasonlít is a valódi Ronald Krayre). A történet tetszett végig követhető volt. Emily Browning színészi játéka is nagyon tetszett. Komor dráma igazi gengszterfilm. Egyetlen egy dolgot hiányoltam a filmből. Mivel ez egy igaz történet ezért jó lett volna ha a film végén mutatnak eredeti képeket is a Kray testvérekről. Összességében teljesen elégedett vagyok és mindenkinek ajánlom aki hallott már a Kray fivérekről vagy csak nézne egy ilyen gengszter életrajzi drámát. "Nincs erkölcsös vagy becstelen élet, csakis a saját szabályaink"