Közösség

Vélemény:

 

77 Thor: Ragnarök

(2017)

Thor: Ragnarök

 
Diesel   2018.02.23 18:48
0

Eddig minden Thor részt megnéztem mert szerintem egész jó. Nem vagyok egy nagy képregény meg szuperhős rajongó, de azért na ez a rész azért nem volt egy olyan húúhaaa, mint ahogy fel volt hypeolva. Igen teljesen túl volt tolva az egész. A marketing meg a trailerek tényleg jók voltak de a film?!? Én bevallom őszintén hogy hatalmas csalódás volt számomra ez a rész. Előzmények: az első rész szerintem teljesen korrekt volt. A második részben már voltak azért klisé dolgok, de maga a történet a látvány azért megmentette azt a részt is. Ez a harmadik rész oké hogy új rendező meg teljesen más megközelítés de ez azért már túlzás volt. Kb. olyan volt mintha a Pókember -Hazatérés Peter Parkerére ráadtuk volna Thor jelmezét. Erőltetett poénok tömkelege. A történet 80% szét volt poénkodva, mint valami rossz öreg 1988-as amerikai vígjátékban. Engem kajak kiakasztott. Véleményem szerint Thor karakterét ebben a filmben szanaszét gyalázták. A bolygó ahol raboskodott.. - asszem ott verte ki nálam a biztosítékot a film. Ilyen amikor túltolják a biciklit a látvány javára. A Ragnarök témát egy sokkal komolyabb hangvételű történetben kellett volna megfilmesíteni. A három csillagot is csak a látványra adom bár szerintem az is túlzásba lett véve. Az IMDB-vel ismét nem értek egyek. Aki látta az előző részeket az mindenképp nézze meg azért.