Közösség

Vélemény:

 

70 A Madagaszkár pingvinjei

(2008)

A Madagaszkár pingvinei

 
Lost Silver Book   2016.10.02 00:20
0

Nagyon tetszik. Kisöcsémnek töltöttem le, hogy a Madagaszkár film után még nyugodtan nézzen egy kis extrát is, de azon kaptam magam, hogy vasalóval a kezemben az ágyon ülők mellette és én is nézem a mesét. Vannak részek, amik nagyon gyerekesek, de amúgy meg eteti magát a film teljesen. Nagyon tetszik, ahogy minden kis pingvinnek megvan a saját kis szerepe és egyénisége, amitől nem szeretnének eltérni. Ragaszkodnak a saját szerepükhöz és ezáltal mind egyéniség marad. Szeretik egymást és profin jól érzik közben magukat és mégis. A maki király eleinte idegesített engem, de aztán rájöttem, hogy ilyen személy valóban létezik a valóságban is sajnos, így a vele készült poénok szinte már tanítottak is valamira engem. --- A legjobb: A pingvinek tisztában vannak egymás gyengeségeivel és azzal is, hogy ki miben jobb, mégsem civakodnak soha, hanem inkább kiegészítik egymást ott ahol kell úgy oldják meg a feladatokat és segítik egymást. Igazi kis csapatmunkát láthatunk tőlük mindig, pedig totálisan különböző a személyiségük. :)