Közösség

Vélemény:

 

74 Bronson

(2008)

Egy beteg, de úgyanakkor egy érdekes igaz történetet feldolgozó film!

 
Erik Csok   2024.02.25 22:34
0

Nos, ott kezdeném, hogy szerintem ez egy rétegfilm. Szóval valakinek vagy tetszik, vagy nem, ezért nem is ajánlott mindenkinek. Én hallottam azt, hogy egy fura film sok ember szerint, és ez a kifejezés tényleg igaz e filmre, mert tényleg nem mindennapi. De nekem tetszett! Nagyon brutális, de tényleg, véres is, és nem is tudom, ennél erőszakosabb filmet szerintem ember nem igazán látott még. A történet, az érdekes, leköti a nézőt, és a zenék kifejezetten jók benne. De ami igazán működik a filmben, és ami miatt érdekelt is, az Tom Hardy! Számtalanszor írtam már, hogy szerintem egy nagyon tehetséges és jó színészről van szó, és ha azt mondtam rá a „Warrior”-ban, hogy vadállat, akkor ez nem kifejezés e filmbeli karakterére! Ez itt élete alakítása (pedig más filmbeli teljesítményére is mondtam már ezt), egyszerűen frenetikus, mikor röhög, vagy kiabál, vagy csak szimplán olyan lassan beszél, az valami elképesztő, a filmben az ő alakítása a legjobb, ez fix! Akit érdekel, az nézze meg, börtönfilm is egyben, és egy érdekes történetet mesél el a film egy érdekes személyről!