Közösség

Vélemény:

 

42 Earthrise

(2014)

Kínlódás, vergődés 50m2-en.

 
puszpang   2026.05.06 18:15
0

Duma duma hátán. Mindenkit megismerünk, mindenki agybeteg, mindenki pszichó. Ülünk, eszünk, iszunk, emésztünk, tépjük a szánkat, verjük a hátsónkat a földnek. Halál érdektelen. Valamiért űrhajóban vagyunk, igaz, nem ismertem fel. Nem játszódik ez sehol. Filmes meghallgatásnak vagy demónak is fáj. Legalább egyenletesen rossz. De úgy kompletten. Minden és mindenki. Ez már művészet. Ezért jár egy csillag. Grat!