Közösség

Vélemény:

 

80 Deadpool 2

(2018)

Deadpool 2

 
Diesel   2018.05.30 01:29
2

Eskü nem lennék elfogult, de bocsi nem megy. Szuperhősök közül a kedvencem Deadpool. Egyszerű, alpári, bolond, mindent szétpoénkodik, őt nem lehet komolyan venni ennek ellenére helyén van a szíve. Eléggé erős lett a második rész. Szerencsére nem egy tipikus klisé folytatás lett. Érezhetően nagyobb teret kapott Ryan Reynolds a filmhez. Ryan a való életben is szeret viccelődni. Erre ékes példa, hogy megkérte Brad Pittet, hogy vállalja el a láthatatlan ember szerepét. Brad annyit kért, hogy Ryan személyesen vigyen neki egy kávét. Ryan megtette csak Brad nem volt otthon.. :D Minden esetre én jót nevettem amikor megláttam a filmben :D . Ez egy igazi vérbeli vígjáték bármennyire is rossz a kedved vagy fapofa vagy ha ezt a filmet nézed garantáltan nevetni néha sírni fogsz a nevetéstől. Egyszerűen nem tudok mondani még egy ilyen filmet ami ennyire vicces. Nincsenek üres jelenetek folyamatosan kapjuk a poén áradatot. Ez pontosan az a film amit még 3x is megnézhetsz a moziban, és akkor is szórakoztatni fog. Ryan szereplése szerintem kifogástalan volt hozta ismét a formát. Russel (Julian Dennison) dühöngő kis duci kölyök alakítása is végig szórakoztató volt. Kábel az az Josh Brolin a rezzenéstelen arcával a rendíthetetlen komolyságával pont Deadpool ellentéte talán ettől alkotnak jó csapatot. Deadpool csapata az X-Force hát elég mókásra sikeredett. Peter volt a legkirályabb ő csak úgy jelentkezett. Végezetül nagyon jó film és iszonyatosan szórakoztató. Mindenképpen ajánlott moziban nézni mert megéri! X-men filmben még biztosan látni fogjuk Deadpoolt, de a legfontosabb hogy ne felejtsük el hogy ő még "CSAK GYAKORNOK!" :D