Közösség

Vélemény:

 

59 Predator - A ragadozó

(2018)

Predator - A ragadozó

 
Diesel   2018.09.24 23:14
0

Osztom azt a véleményt hogy ez a Predátor film merőben eltér az elődjeitől. Azonban azzal nem teljesen értek egyet, hogy ez rész annyira borzalmas lenne. Számomra negatívum volt egy két erőltetett karaktert Quinn (Boyd Holbrook) csapatából illetve a már már kínos poénjaik. Bár amikor az egyik Predátor dobott egy like-ot az egyik katonának a teherautóban na ott nem tudtam hogy sírjak, vagy nevessek..Pozitívum hogy teljesen más perspektívából épül fel a film. Maga a történt szerintem egészen jó volt akciódús, és néha szórakoztató. A rendező egyáltalán nem követi azt a fajta hangulatot amit a klasszikus Predátorban átélhettünk. Egyáltalán nem érezhető az a nyomasztó közeg, amelyet a 1987-es Ragadozóban láthattunk. Véleményem szerint ez a lazább, poénosabb megközelítése a filmnek pont hogy jót tesz. A színészek játéka, maga a jelenetek, és a látvány teljesen korrekt, és látványos. Minden esetre örültem neki hogy megnéztem, és kíváncsian várom majd a folytatást én biztosan megnézem majd.

 
Kovács Henrietta 2022.05.02 09:51
0

Pontosan így gondolom én is. Számomra szórakoztató volt, és ha jól szórakozom, nem állok neki a hibákat keresni. Mondjuk én az előzményeket nem láttam.