Közösség

Vélemény:

 

56 Bosszú szeretetből

(2017)

Bosszú

 
Yosihiro   2018.12.29 23:37
0

Na szóval a Szörnyszülő után ez már előrelépés ami Nicolas C. -et illeti mindenképp. Ez a film már jobban sikerült mint amit ezelőtt említettem. A történet, hogy zsarut játszik jó szerep a számára. Én hiányolhat a filmből a "lágy dinamikát". Az volt az érzésem, hogy egy sablonos filmet nézek és csak a végén kaptam meg azt ami ért NIcolas C. szeretem. na de szaladjunk ennyire előre. A történet jól kezdődik ugyan nemizgalmas ingák "romantikus" beütéssel. Később a megerőszakolás után már egy merevséget érzek a filmen. Szorongást és semmi lágy , akció , krimit.bosszút talán a védők ügyvédje próbálja oldani a ezt a feszültséget ahogy tárgyal. Bár a filmben ebből feszültség lesz és Nicolas C. egy merev nézéssel a bosszúvágy fűti. Kicsit komikusak a kamerabeállítások és párbeszédek de a végére szinte minden a helyére kerül. A hang , zene effektek nem találják a helyüket amit csúnyán elnéztek bár ez nem is olyan költségvetésű film, de sokkal jobbat ki lehetett volna hozni ebből. Összességében a szereplők színészi képességei 3 csillagnál nem emelkedik feljebb. A történet is ezt a mércét éri el, így kapunk egy közepes nézhető filmet.Ami megragadott az a zárójelent amiben a film kicsúcsosodik és ez emeli fel a filmet a 3 csillagra. Nézhető film. Üdv Yosi