Közösség

Vélemény:

 

72 A fejedbe látok

(2021)

Pedig lehetett volna.........

 
Tonyka   2022.06.11 21:32
1

Érdekesen indult ennek a mozinak a megnézése. Elindítottam, de sztem 4 perc múlva kikapcsoltam. Borzalmasan zavart a hablatyolás, motyogás. Két nap elteltével, nekiestem újra, gondoltam ha ugyanúgy idegesíteni fog elintézem egy delet-el. Hál isten nem így történt, sikerült átvészelni, aztán kicsit megszokni az állandó " zajt ". Egész nézhető kis sci-fi lett belőle. No nem azt mondom, hogy űber alles, mert akad hibája. Ettől függetlenül talán jobban értékeltem, h mertek mások lenni, mint a manapság látható biztonsági játékra épülő alkotások. Az alapötlet teljesen jó, komoly csavar nincs, előre sejthető már mi, és hogyan történt valójában. Amit sosem fogok érteni az ilyen filmektől, hogyan lehetséges, h komoly technikai tudással. Gyakorlatilag majdnem középkori életet élnek. Jó itt enyhítik a helyzetet, előkerül azért pár puska. A kidolgozottság hiányzik, elég gyorsan rohanunk át a dolgokon. Szívesen láttam volna a bolygó őslakosaiból többet, helyette egy perces találkozással kell beérnünk. Sajnos a vége nagyon összecsapottra sikerült. Ráadásnak kissé logikai bukfences is. Mindent összevetve vannak jó jelenetek, sőt izgalom, kis feszültséggel is. Amennyi CGI van benne az teljesen jó, ahogy a hang is okés. Egynek mindenképpen ajánlom, sokkal jobb lehetett volna egy kis törődéssel.