Közösség

Vélemény:

 

73 Pókember – Idegenben

(2019)

Nem nagyon van ennél jobb film, az tuti!

 
Ratroson   2020.11.25 19:08
0

Jól megformázott karakterek, szuper humor, izgalmas akciójelenetek. Éreztem, amit kellett éreznem. Peter Parker a kedvenc Marvel-karakterem, régóta rajongok érte. Most is jól el tudtam lenni Pókember új alkotásán. Végig lekötött. Tiniknek tetszeni fog. A robbanások és a szupererők nagyon jól meg lettek csinálva. A poénok nem megszokottak. Ez a film újat hoz mindenki számára, megérdelmi a 100%-ot. A színészek sem voltak rosszak, sőt! Nagyon is jól játszották a szerepüket. MJ, Pókember szerelme is nagyon kitartó és bátor volt. Megfelelő számú poénok, megfelelő számú játékidő, még a téma is tetszett. A legjobb filmek listámra is feljegyeztem ezt a filmet, amint kijöttem a teremből. Ennél vagányabb, viccesebb, valamint akciósabb filmet nem hiszem, hogy fogok még az életben látni. Hogy ültem be erre a filmre? Úgy, hogy ezen a 2019-es Pókemberen remekül fogok szórakozni. Mi történt? Igazam lett. Bár nem lepődtem meg, hogy ez a film jó lett, hisz az első előzetesből lehetett tudni, hogy ez a film hihetetlen lesz. Már a cím is izgalmas: Pókember - Idegenben. WOW! Ajánlom ezt a filmet.