Közösség

Vélemény:

 

69 A vadon hívó szava

(2020)

A vadon hívó szava

 
Shelby07   2020.03.26 14:50
1

Maga a film története nagyon szép, ráadásul a megunhatatlan Harrison Ford nagyon nagyot dobott a film élményén. Viszont maga a kivitelezése borzalmas volt, egyszerűen utáltam nézni és szenvedtem vele mire a végére értem. Van aki imádja és nagyon jó élményei vannak a filmről, de én nem tudok szeretni egy kutyás filmet igazi kutya nélkül. Nem tudom felfogni, hogy miért kellett számítógépes technikával összeeszkábálni egy kutyát ami ráadásul olyannyira mű, hogy bántja az ember szemét. Ennyi erővel az emberi szereplőket is helyettesíthették volna. Persze nem kell széthajtani az állatokat a kegyetlen és nehéz jeleneteknél, szerintem ezt senki nem akarja megtenni egy állattal sem, de hogy egyetlen jelenetben sem volt élő kutya az borzalmas. Nyilván helyettesíteni kell a kényelmetlen jeleneteknél az állatot de ezt egy kicsit túltolták. A történet megcsúfolásának is nevezhetném amit a filmmel tettek. Mindemellett aki ennek ellenére vállalja hogy végignézze, tegye meg mert alapvetően egy nagyon megható történet, csak el kell viselni, hogy egy számítógépes kutya próbál élethű lenni.