Közösség

Vélemény:

 

78 Utolsó éjszaka a Sohóban

(2021)

Titokzatos látomások!

 
Erik Csok   2023.07.02 14:46
0

Emlékszem, amikor kijött, nagyon meg akartam nézni, aztán valamiért ez abbamaradt, és szép lassan el is felejtettem, hogy én ezt a filmet egyszer meg akartam nézni. Most viszont megnéztem. Kezdem ott, hogy a film az kifejezetten lassú, és az elejétől a közepéig körülbelül még egy musicalnek is tekinthetjük. A film nézése közben volt bennem egy olyan érzés, hogy ez a film unalmas, történhetne már benne valami. És csaknem a közepénél, a háromnegyedénél be indul a film, és egészen izgalmas lesz. És az is elég érdekes, hogy hova fut ki. Csavaros, és az utolsó nagy csavar, komolyan mondom, nem is gondoltam volna, hogy ez lesz, meglepett, és jól ki lett találva. Szerintem a története is egyben van, sokáig pontosan a néző nem is tudja, hogy mi miért van, de szintén a vége felé már minden tökéletesen összeáll. És mivel lassú, felmerülhet az ember agyában a kérdés, hogy akkor mi köti le a nézőt addig, míg nincs izgalom? Hát, a látvány, valamint Anya Taylor-Joy és színész társai, akik ebben a filmben mind remekek. Tényleg jó színészek vannak. Három csillagot adnék, ha nem lenne a háromnegyede piszok izgalmas, és nem lenne ilyen jó a története, de mivel ezek mind megvannak benne, ezért nálam négy csillag.