Közösség

Vélemény:

 

52 31. kilométer

(2006)

31. kilométer

 
moov18   2016.02.11 16:49
0

Elpazarolt idő volt. Nemzetiség: Spanyolország, Mexikó. Ez mondjuk csodálkozással töltött el, spanyol anyanyelvű alkotás a műfajban ritka mint a fehér holló. Azaz biztosan van belőle jó néhány, nem vitatom, én viszont nagyon ritkán találkozom velük. Jó régen láttam, hosszú évekkel ezelőtt, azóta sem néztem újra és nem is tervezem! Valahogy nem vonz a dolog. Unalmas volt, sablonos volt, kiszámítható volt. Látványban sem volt képes szórakoztatni. Ha nagyon megerőltetem magam, talán az első negyedóra és az utolsó negyedóra miatt érdemes megnézni. A köztes időben nem történik semmi, vagy alig-alig ami érdemre való lenne. A megszokott sablont hozza: szellemes, nyomozós kis horrorfilm. Igencsak erősködik, hogy átlépje a korlátait, de nem tudja! Néhány elszúrt számítógépes trükköt is láthattunk, mondanom sem kell, rendesen leamortizálta azt a maradék életkedvem is ami a filmhez fűzött. Nyilván mindössze puszta találgatás a részemről, de feltehetőleg a készítők látták az Átok című kísértetmozit, mert különben erősen hajaznak benne a szellem-kisfiúra. Talán nem kellett volna erőltetni annyira ezt a vonalat. Röviden: nem több az átlagnál, sőt inkább még annál is lejjebb van. Tömény unalom, csak lezsibbaszt! Nem érdemes.