Közösség

Vélemény:

 

63 Az én fiam (A fiam)

(2021)

Az én fiam

 
Klauka89   2022.02.23 19:04
1

Átlagos limonádénak hívnám a filmet, mert a közepéig unalmas volt, próbálták a körülményeket izgalmasan tálalni, nem sok sikerrel. Helyszínünk a Skót-felföld, ami csodálatos és rendkívül ködös, nyirkos, de hát Skóciát így szeretjük. Adott egy apa, aki külföldön dolgozik és vajmi keveset látja a fiát, de kap egy telefont, hogy a sráca eltűnt. James McAvoy hanyatt-homlok rohan haza, és épp annyira minden követ megmozgat a gyermeke előkerítéséért, mint Gerard Butler a Törvénytisztelő polgár c. filmben, igaz, hogy nem sorolható egy lapra a kettő, de nekem valamiért beugrott ez a film. Ez a mozi tipikusan az a sztori, amikor a szülők rémálma válik valóra azzal, hogy gyermeküket elrabolják, de a második legnagyobb sokk, ami érheti őket, hogy a rendőrség nem tesz semmit. Így az apa kézbe veszi az ügyet, a többit nézzétek meg. Elejétől a közepéig nekem egyhangú volt, de a végén az akciójelenet jó volt, izgalmasnak és fordulatosnak nevezhető, és meglesznek a kirakós darabkái. Egyszeri megnézésre ajánlom.