Közösség

Vélemény:

 

63 65

(2023)

A címe lehetne a százalékos értékelése is

 
erahurka   2023.03.18 21:49
1

Az imbecill Adam Driver és a csak halandzsául értő kislány kalandja 65 millió évvel ezelőtt, de azon belül is a lehető legrosszabbkor. Szerencsére kéznél van a Galaxis Útikalauz, egy OP puska és a kislány 200-as IQ-ja. Oké, ebből úgy tűnhet, hogy nagyon rossz, de pont annyira izgalmas meg érdekes, hogy arra a másfél órára ártatlan szórakozás lehessen. Vannak benne furcsa dolgok, meg lehetett volna több feszült, dinók elől sunyulós jelenet, de annyira semmi sem zavaró, hogy elrontsa az ember kedvét. Lehet falni közben a popcornt és szürcsölni a kólát, a vásznon meg megy a hepajkodás, mi kell még? A négylábú izéket mondjuk nem értettem, tényleg nem volt elég igazi dinó, amiből lehetett volna választani? Nem, kellett egy több méretben is előforduló gyík T-Rex fejjel. Ha tényleg létezett, akkor nem szóltam. A szinkron amúgy nagyon fura volt, Kolovratnik Krisztián szerintem tökre nem illett Driverhez, de ez műmájer faszagyerek hanghordozás egész viccessé tette a karaktert. Azért, ha valaha itthon megnézem, eredeti nyelven fogom.