Közösség

Vélemény:

 

62 Horrorra akadva

(2026)

Hoppon maradva

 
Ben.Bo.o Nézhetetlen  2026.06.21 10:11
0

Ha az új Csupasz pisztoly le lett ezen az oldalon húzva (ami szerintem egész jó vígjáték volt), akkor ennek a filmnek kb. max 20%-ot kellene kapnia. Abból állt az egész, hogy meglovagolta a régi részek szereplőit és részeit. Konkrétan ha egyszer elmosolyodtam az egész filmen. Túltoltuk, Béláim, néha a kevesebb több. Oké, volt benne rasszizmus, amit be is ígértek, hogy nem lesz belőle hiány, de a nagy része abból állt, hogy az afro emberek tájszólást és szlenget beszéltek. Húha. A cselekmény borzasztó volt, akár én is megírhattam volna, a rajzfilmes bejátszások indokolatlanok voltak, egyedül talán a vége rész volt úgy, ahogy eredeti, illetve az, hogy a jelenlegi társadalmi problémák vetületeit láthatta a nagyérdemű, az volt még értékelhető. A 4-5. rész színvonalát sem üti meg, pedig ott sem volt magasan a léc. Vígjátékokra nem igazán szoktam rossz pontszámot adni ezen az oldalon, most mégis szükségszerű sajnálatos módon, mert tényleg szerettem volna szeretni ezt az alkotást.