Ha az új Csupasz pisztoly le lett ezen az oldalon húzva (ami szerintem egész jó vígjáték volt), akkor ennek a filmnek kb. max 20%-ot kellene kapnia. Abból állt az egész, hogy meglovagolta a régi részek szereplőit és részeit. Konkrétan ha egyszer elmosolyodtam az egész filmen. Túltoltuk, Béláim, néha a kevesebb több. Oké, volt benne rasszizmus, amit be is ígértek, hogy nem lesz belőle hiány, de a nagy része abból állt, hogy az afro emberek tájszólást és szlenget beszéltek. Húha. A cselekmény borzasztó volt, akár én is megírhattam volna, a rajzfilmes bejátszások indokolatlanok voltak, egyedül talán a vége rész volt úgy, ahogy eredeti, illetve az, hogy a jelenlegi társadalmi problémák vetületeit láthatta a nagyérdemű, az volt még értékelhető. A 4-5. rész színvonalát sem üti meg, pedig ott sem volt magasan a léc. Vígjátékokra nem igazán szoktam rossz pontszámot adni ezen az oldalon, most mégis szükségszerű sajnálatos módon, mert tényleg szerettem volna szeretni ezt az alkotást.
Ha az új Csupasz pisztoly le lett ezen az oldalon húzva (ami szerintem egész jó vígjáték volt), akkor ennek a filmnek kb. max 20%-ot kellene kapnia. Abból állt az egész, hogy meglovagolta a régi részek szereplőit és részeit. Konkrétan ha egyszer elmosolyodtam az egész filmen. Túltoltuk, Béláim, néha a kevesebb több. Oké, volt benne rasszizmus, amit be is ígértek, hogy nem lesz belőle hiány, de a nagy része abból állt, hogy az afro emberek tájszólást és szlenget beszéltek. Húha. A cselekmény borzasztó volt, akár én is megírhattam volna, a rajzfilmes bejátszások indokolatlanok voltak, egyedül talán a vége rész volt úgy, ahogy eredeti, illetve az, hogy a jelenlegi társadalmi problémák vetületeit láthatta a nagyérdemű, az volt még értékelhető. A 4-5. rész színvonalát sem üti meg, pedig ott sem volt magasan a léc. Vígjátékokra nem igazán szoktam rossz pontszámot adni ezen az oldalon, most mégis szükségszerű sajnálatos módon, mert tényleg szerettem volna szeretni ezt az alkotást.