Nekem nagyon tetszett, érdekes volt az elejétől kezdve. Minden részben volt olyan amitől akartam a következőt. Izgalmas thriller volt számomra. Sok Coben adaptációt láttam már, talán ezt helyezném első helyre, az Erdő és a Nem versz át mellé a dobogóra.
Nekem nagyon tetszett, érdekes volt az elejétől kezdve. Minden részben volt olyan amitől akartam a következőt. Izgalmas thriller volt számomra. Sok Coben adaptációt láttam már, talán ezt helyezném első helyre, az Erdő és a Nem versz át mellé a dobogóra.